תביעת גירושין: הבעל נדהם לגלות כי רעייתו, המורה לחשבון, לימדה יותר מידיי….

בעלה של מורה לחשבון נדהם לגלות כי אשתו לימדה יותר מידי, ובין היתר גם את אביו של אחד מתלמידיה …..האשה, כך גילה הבעל כאשר שב יום אחד מוקדם מהרגיל, לימדה בין היתר גם את אביו של אחד מתלמידיה,ועשתה זאת במיטה…. הבעל מיהר להגיש תביעת גירושין. 
בעלה המסור של מורה לחשבון, נדהם לגלות כי אשתו לימדה יותר מידי, ובין היתר גם את אביו של אחד מתלמידיה ….

תושב הצפון שהיה משוכנע שרעייתו משמשת בשעות אחר הצהריים כמורה לחשבון במסגרת שיעורים פרטיים, הופתע מאוד לגלות אותה כשהיא מקיימת במיטתם (!) יחסים אינטימיים עם אביו של אחד מתלמידיה.

 

צילום: אילוסטרציה

הבעל הגיש תביעת גירושין לבית הדין הרבני האזורי בחיפה, ובאמצעות עורך דינו, גיא אופיר, טען כי במשך תקופה ארוכה הוא סירב להאמין לשמועות ביישוב בו הוא מתגורר עם רעייתו וילדיו הבוגרים, על כך שרעייתו המשמשת בשעות הפנאי כמורת עזר בחשבון, רועה בשדות זרים. לכן לטענתו הופתע מאוד למצוא ביום בו הקדים לשוב לביתו, את רעייתו בסיטואציה מביכה עם אביו של אחד מתלמידיה.
"מיותר לציין את גודל עוגמת הנפש שנגרמה לבעל, שעשה ככל שביכולתו ובמשך שנים לא מעטות, והכל על מנת לאפשר לרעייתו  להרחיב את השכלתה ובנוסף, נענה להפצרותיה ללמד במסגרת שיעורים פרטיים, שנתגלו כאמור בסופו של דבר כסיפור כיסוי לרומן שניהלה האישה".

"לנוכח הסיטואציה המביכה, לא נותרה בידיו של הבעל הנבגד כל אפשרות אחרת מלבד לתבוע גירושין, מה עוד שדבר הרומן של המורה, הפך לשיחת היום בין תושבי היישוב בו מתגוררים בני הזוג", כך טען עו"ד אופיר בשמו של הבעל. עוד ציין עורך הדין כי "למרבה הצער הבעל מסרב בתוקף לקבל את התנצלותה של האישה, ומסרב לכל הליכי הגישור, ודורש להתגרש באופן מיידי. יתרה מכך הוא טוען כי על האישה לשאת גם בכל המשמעויות הכלכליות הכרוכות בכך".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות