יש תקציב

מועצת העיר קריית ביאליק אישרה את תקציב העירייה לשנת 2018. לראשונה התקציב חצה את רף 300 מיליון שקלים, כאשר רק תקציב החינוך עומד על כ-107 מיליון שקלים

 

מועצת העיר אישרה ברוב קולות את הצעת תקציב העירייה לשנת 2018. הצעת התקציב מבטאת את המשך תנופת העשייה והפיתוח של קרית ביאליק ויחד עם זאת זהו תקציב מאוזן ואחראי.

התקציב מייצג את פעילות העירייה המבקשת לשמור על רמת שירותים גבוהה לתושבי העיר תוך התייעלות פנימית שלא תפגע בשירות התושב וללא העלאה חריגה בחיובי ארנונה.

תקציב העירייה מייצג יעדים ומדיניות אותם מתווה ראש העירייה, אלי דוקורסקי, כאשר הרשות משקיעה את משאביה בשירותים ממלכתיים הניתנים לתושבי העיר כגון חינוך, לרבות גני תרום חובה וחובה, בתי ספר יסודיים, חטיבות הבניינים, חטיבה עליונה, תרבות וספורט לרבות אגודות ספורט,

תקציב 2018 אושר בעיריית מוצקין

תנועות נוער, להקות זמר, קונסרבטוריון, רווחה לרבות השקעה בנכים, עיוורים, מפגרים, מועדוני קשישים, עולים חדשים, עזרה למשפחות נזקקות, שירותי דת, בריאות ואיכות הסביבה. שירותים אלו כוללים תחומים שאין על העירייה חובה לנהל ולרב מנוהלים ע"י גורמי חוץ. נכונות הרשות ליטול על עצמה את האחריות לביצוען מבטאת את חוסנה החברתי ואת איתנותה הכלכלית. נושא החינוך הוא אחד התחומים החשובים ביותר עבור תושבי העיר. בשנת 2008 עמד תקציב החינוך על 30 מיליון שקלים בלבד והיום הוא חצה את הרף של מאה מיליון שקלים ועומד על סך של 107 מיליון שקלים – דבר המצביע על סדרי עדיפויות של הרשות והעומד בראשה בכל הנוגע למערכת החינוך העירונית. קרית ביאליק נמצאת במקום הראשון בין העיריות בארץ בהשקעה פר תלמיד.

תקציב העירייה כולל הכנסות ממשרדי הממשלה על סך כ-58,583,000 ₪ המהוות כ19% מסך כל תקציב הרשות. ההכנסות העצמיות של עיריית קריית ביאליק המתוכננות לשנת 2018 הינן בשיעור של 80% מסך כל ההכנסות הצפויות של העירייה והן אמורות להסתכם בסך של 247,703,000 ₪. אומדן גביית הארנונה צפוי להסתכם בסך של 155,675,000 ₪ המהווה שיעור של כ63% מסך כל ההכנסות העצמיות של עיריית קריית ביאליק ושיעור של כ-50% מסך כל ההכנסות של העירייה בתקציב הרגיל.  נתונים אלו מעידים על הצלחת מאמצי הגבייה שנעשו בעירייה בשנים האחרונות.

חלק מהארי בהוצאות התקציב הינו נושא הפועלות, כאשר סך כל הוצאות הפעולות מסתכמות בסך של 222,050,000 ₪ המהוות שיעור של 71% מסך כל ההוצאות. מרכיב הפעולות בתקציב עיריית קרית ביאליק הוא אחד הגבוהים בשלטון המקומי בישראל.

הוצאות השכר מסתכמות בסך של 82,296,000 ₪ ומהוות שיעור של 29% מסך כל ההוצאות והן כוללות פנסיה תקציבית, כך שלמעשה הוצאות השכר בפועל ללא הפנסיה מהוות 24% מסך כל ההוצאות בתקציב. חלקו של מרכיב השכר מסך כל תקציב עיריית קריית ביאליק הינו מהנמוכים בשלטון המקומי בישראל. בקריית ביאליק באופן מובהק מרבית תקציב העירייה מופנה ישירות לפעולות למען התושב ולא לשכר.

פירעון המלוות מהווה שיעור של 6% מסך כל ההוצאות, כאשר הוצאות המימון מהוות 0.3% בלבד מסך כל הוצאות התקציב.

ראש העירייה, אלי דוקורסקי, מסר: "עיריית קרית ביאליק נוהגת באחריות תקציבית בכל הנוגע לניהול הכספי של הרשות. לא בכדי אנו מקבלים שמונה שנים ברציפות את פרס שר הפנים לניהול כספי תקין. למרות הקיצוצים הכבדים בהשתתפות הממשלה בתקציבי השלטון המקומי לרבות עיריית קריית ביאליק הדבר לא יפגע בטיב היעילות והשירות הניתנים לתושבים. יחד עם זאת, עלינו לאמץ מדיניות של הידוק החגורה בהוצאות והקפדה יתרה על מימוש מלוא הפוטנציאל בהכנסות. נמשיך להנהיג ולהצעיד את קריית ביאליק קדימה במנהל תקין, שקוף ואחראי".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בקרית ביאליק

 • הענקת תעודות הוקרה לזוכי תחרות האקתון הארצית

  תלמידי אורט קריית ביאליק זכו בתחרות האקתון אשר נערכה לכבוד 70 שנה למדינה בה הושם דגש על חדשנות פדגוגית.
 • מצמיחים את מדעני ומנהיגי העתיד

  במסגרת פרויקט משותף של עיריית קרית ביאליק ,האקדמית גליל מערבי ורשת המתנסים העירונית מתקיימת באשכול הפיס פעילות לתלמידי כיתות ג-ו המעוניינים להעשיר את עולם הידע במדעים, מנהיגות והעצמה.
 • הצצה ראשונה לגשר החדש להולכי רגל ורוכבי אופניים

  הצצה ראשונה לגשר הולכי הרגל ורוכבי האופניים החדש, שהוקם מעל רחוב העמקים. הארכת הטיילת עד תיכון ״אורט״ תצא לפועל במהלך 2019
 • ממשיכים בעבודות הפיתוח

  ראש העיר, אלי דוקורסקי:" מלאכת הפיתוח לא פוסקת, אנו ממשיכים לפעול לשיפור איכות חיי התושבים בעיר בתחום התשתיות כמו בשאר תחומי החיים"
 • מצדיעים לצוותי ההוראה במערכת החינוך העירונית

  יום המורה המתקיים היום (חמישי) ברחבי הארץ, הוא יום הוקרה והערכה למורות ולמורים, לגננות ולגננים, למנהלות ולמנהלים ולכל מי שעוסק במלאכת החינוך.
 • מצדיעים לצוותי ההוראה במערכת החינוך העירונית

  יום המורה המתקיים היום (חמישי) ברחבי הארץ, הוא יום הוקרה והערכה למורות ולמורים, לגננות ולגננים, למנהלות ולמנהלים ולכל מי שעוסק במלאכת החינוך.
 • משלחת תלמידים מהעיר התאומה רדומסקו מתארחת בקריית ביאליק

  התלמידים הפולנים מתארחים בימים אלה בבתי התלמידים מאורט קריית ביאליק ובמהלך השבוע הקרוב יבקרו עימם באתרי המורשת של העם היהודי
 • עיריית קריית ביאליק לוקחת חלק בתרגיל סייבר לאומי

  התרגיל בא להכין את המשק לניהול משבר סייבר לאומי בכדי לקדם את שיתוף הפעולה הבין ארגוני ברמה הלאומית ולהתמודד עם כשלים בתחומי תשתיות ופיננסים העלולים לקרות כתוצאה מהתקפה.
 • בית ספר "רקפות" הצטרף למערך המתנדבים העירוני

  בית הספר מצטרף לשורת מוסדות חינוך בעיר בהם פועלים מתנדבי של"מ בחינוך
 • גאווה למערכת החינוך בקריית ביאליק

  שני בתי ספר  מקריית ביאליק זכו בפרס החינוך המחוזי – בית הספר "הבונים" בקטגוריית בתי ספר יסודיים וחטיבת הביניים "דפנה" בקטגוריית בתי ספר תיכוניים.
 • אושרה הרחבת אזור תעשייה

  דוקורסקי: " זהו מנוף כלכלי לפיתוחה העתידי של העיר. קריית ביאליק עתידה לקלוט אלפי תושבים חדשים כבר בשנים הקרובות, לכן נושא התעסוקה הוא קריטי
 • החלו העבודות לשדרוג רחוב יוסף לוי באזה"ת קריית ביאליק

  עיריית קריית ביאליק באמצעות החברה הכלכלית פועלת להפיכתו של אזה"ת הוותיק לפארק תעסוקה, מסחר ותעשיה מודרני.
 • ביקור מנהל המחוז במשרד החינוך דר' סער הראל  בקריית ביאליק

  מנהל המחוז הגיע עם צוות ההנהלה והמפקחים, סייר בבתי הספר בעיר ובגני הילדים בלוויית מארחיו, ראש העיר, אלי דוקורסקי ומנהל אגף החינוך, עמי ראובן.
 • אורט "דפנה" נבחר להשתתף בתוכנית ISTEAM   

  מה למתחמי יזמות חדשניים, סטארטפיסטים מעוררי השראה, יזמת מתחום הדיגיטל והפיננסים, יזם מתחום הנדל"ן  ותלמידי אורט "דפנה" בקריית ביאליק ?
 • חניכת מגרש הקט רגל במתנ"ס עופרים

  עיריית קריית ביאליק חנכה את מגרש הקט רגל במתנ"ס עופרים בשכונת ביאליק דרום
 • נחנך מגרש הוקי גלגליות בשכונת אפק

  עיריית קריית ביאליק השקיעה 1.2 מיליון ₪ בהקמת מגרש הוקי גלגליות היחיד בארץ שיפעל כל ימות השנה
 • הצלחה לכנס "עסקים, יזמות וחדשנות"

  כ-100 בעלי עסקים קטנים ובינוניים השתתפו ב"כנס עסקים, יזמות וחדשנות", שהתקיים במעמד שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן ובהשתתפות: אלי דוקורסקי, ראש העיר קריית ביאליק, רן קויתי, מנהל הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, תמר שמחי, מנכ"לית מעוף מישור החוף והגליל המערבי, סימה הרשמן-קסטרו מנהלת פארק התעשייה והעסקים, בעלי עסקים, יועצים עסקיים יזמים ועוד.
 • " מפגש מהספרים"

  הספרייה העירונית בקריית ביאליק פתחה את העונה החמישית בסדרת "מפגש מהספרים"- חגיגת ספרות ישראלית המפגישה את הקהל הרחב עם הספרות העכשווית.
 • ערב הוקרה לנוער מתנדב

  מאות בני נוער מתנדבים פועלים במסגרות השונות בקריית ביאליק במהלך השנה. עכשיו הגיעה תורה של העירייה להודות להם על פעילותם למען הזולת.
 • חנוכת המרכז הבינתחומי לחשיבה יצירתית ויזמות עסקית

  מרכז בינתחומי לחשיבה יצירתית ויזמות עסקית הושק בחט"ב אורט דפנה קרית ביאליק במעמד שר הרווחה, העבודה והשירותים חברתיים, חיים כץ, ראש העיר קרית ביאליק, אלי דוקורסקי ומנכ"ל רשת אורט ישראל, צבי פלג.
 • מעון יום שיקומי "אלווין" לבעלי צרכים מיוחדים

  בטקס חגיגי במעמד שר העבודה, הרווחה והשירותים חברתיים, חיים כץ, מנכ"ל קרן שלם, ריבה מוסקל, שמואל ויינגלס, מנהל הקרן לפיתוח שירותים לנכים של המוסד לביטוח לאומי, וראש העיר קריית ביאליק, אלי דוקורסקי, נחנך מעון יום חדש ברחוב יוסף פישר בצור שלום ,קריית ביאליק.
 • משלחת נגנים מקמניץ מגרמניה התארחה בקריית ביאליק

  ראש העיר, אלי דוקורסקי קיבל מכתב מראש קהילה יהודית בקמניץ בו הבטיחה לעשות הכל בכדי להילחם בגזענות, באלימות ובאנטישמיות
 • טקס ההקפות בשמחת התורה

  ראש העיר אלי דוקורסקי השתתף בטקס ההקפות בבתי הכנסת בעיר והניף את ספרי התורה יחד עם המוני התושבים שהריעו ונישקו את הספר הקדוש.
 • כנס "עסקים, יזמות וחדשנות" ייערך בקריית ביאליק במעמד שר הכלכלה והתעשייה

  הכנס ביוזמת משרד הכלכלה והתעשייה, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים ומעוף חיפה, בשיתוף עיריית קריית ביאליק, ייערך ביום שלישי, 23.10
 • מוקד המשיכה החדש בקריית ביאליק

  הצללה ייחודית הותקנה ברחבת הזיכרון בשדרות ירושלים בעיר והפכה את המקום לשוקק חיים. בכך הגיע לסיומו הפרויקט לשיפוץ ושדרוג הרחבה
 • הגידו שלום למסטיקים דביקים על המדרכות

  עיריית קריית ביאליק החלה להכין את העיר לקראת  שנת הלימודים החדשה וחגי תשרי
 • נחנך "בית הידידות"- מרכז תרבות עירוני ומורשת יהדות אתיופיה

  טקס חנוכת "בית הידידות" –  מרכז תרבות עירוני ומורשת יהדות אתיופיה, התקיים היום, יום שני, 3.9.18 בקריית ביאליק
 • "שיח מקוון בעורף"

  עיריית קריית ביאליק זכתה במקום הראשון בתחרות "שיח מקוון בעורף" עבור הכנת אתר העירייה לשעת חירום ב- 5 כוכבי יופי עבור אחזקת המקלטים  במסגרת התחרות "המקלט והמיגון במרחב האזרחי בישראל יפה " לשנת 2018.
 • 6,958 תלמידים פתחו את שנת הלימודים בקריית ביאליק

  אלפי תלמידים פתחו הבוקר את שנת הלימודים בקריית ביאליק, העירייה השקיעה 4 מיליון שקלים בהכנת מוסדות החינוך לשנת תשע"ט
 • עליה משמעותית בתחושת בטחון התושבים.

  עיריית קריית ביאליק קיבלה לידיה נתוני עבירות שהתרחשו בתחומה ממשטרת ישראל. לפי הנתונים חלה ירידה של 36 אחוז בעבירות רכוש לעומת אותה תקופה בשנה החולפת.
 • את המנגינה הזאת אי אפשר להפסיק

  עיריית קריית ביאליק מבצעת עשרות פרויקטים תחבורתיים ברחבי העיר בכדי לשפר את בטיחות ואיכות חייהם של התושבים. העבודות מתבצעות בכל שכונות העיר.
 • קריית ביאליק עומדת להפוך ל"עיר חכמה".

  בימים אלו החלה התקנת מערכת תקשורת על גופי התאורה, שהוחלפו לאחרונה ברחבי העיר.
 • גמר תחרות "יוניסטרים" ליזמות עסקית

  בגמר התחרות " start up now"  שהתקיימה בהיכל התרבות בתל אביב  זכתה קבוצת בני נוער מקריית ביאליק לציון לשבח עבור הפרויקט אותו פיתחו.
 • ראש מטה הדיור זאב בילסקי הגיע לביקור עבודה

  ראש מטה הדיור במשרד האוצר, זאב בילסקי, סיים לפני שעה קלה את ביקור העבודה בקריית ביאליק. בילסקי נפגש עם ראש העיר, אלי דוקורסקי, הנהלת העירייה ונציגי החברה הכלכלית.
 • פסטיבל הבינלאומי בשלדמינג, אוסטריה

  מדובר באחד הפסטיבלים המובילים באירופה המתקיים 17 שנה, ומאורגן על ידי קשת רחבה של מומחים העוסקים בהדרכת תזמורות נוער בכלי נשיפה באירופה.
 • טקס בר/בת מצווה משותף לילדי עולי אתיופיה וילדי הקהילה הבריטית

  עיריית קריית ביאליק קיימה אמש טקס בר/בת מצווה משותף לילדים עולי אתיופיה ולילדים מהקהילה היהודית בבריטניה.
 • תוכנית מיגון חדשה לקריית ביאליק

  ראש העיר, אל דוקורסקי, השתתף בדיון בקריה בתל אביב שכינס שר הביטחון אביגדור ליברמן בו הוצגה בפני ראשי הרשויות המקומיות בצפון את תוכנית מיגון הישובים לשעת חירום ונגד רעידות אדמה.
 • תאורה "חכמה"

  עיריית קריית ביאליק באמצעות החברה הכלכלית השלימה כ- 50% מפרויקט חסר תקדים להחלפת כ- 6000 גופי תאורה ברחבי העיר לתאורת LED "חכמה" בעלות של כ- 12 מיליון ₪.
 • שיטור קהילתי למען הקשישים

  השיטור העירוני קריית ביאליק הוא לפני הכל השיטור הקהילתי שמשקיע לא רק בשמירה על ביטחון התושבים, אלא נמצא בקשר ישיר ובפעילויות מנע יום יומיות.
 • "לעוף על יזמות"

  משרד הכלכלה והתעשייה יפעיל במהלך חודש אוגוסט תוכנית יזמות ייחודית לבני נוער בתחומי יזמות, חדשנות ועסקים בקריית ביאליק בשיתוף מעו"ף.
 • השמיים כבר לא הגבול

  סדנת התאטרון של  חטיבת הביניים  אפק מקרית החינוך אורט קרית ביאליק, ייצגה את ישראל בפסטיבל קוטור לנוער ולילדים במונטנגרו עם המחזמר אנני.
 • סיקור נגישות עסקים בקריון

  מזה כמה שנים נשמרת המסורת  של שיתוף פעולה בין מתנדבי נגישות ישראל צפון-נ.י.צ. לבין הצעירים הנפלאים של מכינה קדם-צבאית "גל".
 • קריית ביאליק מקדמת את הקמת מבני ציבור בעיר

  בימים אלו נשלמות העבודות להקמת בית הידידות לעולי אתיופיה, תחנה לבריאות המשפחה, אגף לשירותים חברתיים, מרכז החינוך אלוין ומרכז שירות לתושב
 • שר הבינוי והשיכון יואב גלנט ביקר בקריית ביאליק

  השר גלנט: " זו הפעם השלישית שאני מבקר קריית ביאליק כשר הבינוי והשיכון ואני שמח לראות כי העיר מתפתחת בצעדי ענק"
 • השיטור העירוני חוגג 4 שנים של הצלחות

  עיריית קריית ביאליק נפרדה ממפקד השיטור בעיר תאופיק אבו האני, שסיים 4 שנות פיקוד מוצלחות בקריית ביאליק,
 • אל תשליכני לעת זקנה

  קריית ביאליק בפרויקט דיגיטלי חדשני למרותקי הבית
 • מנחם בגין בספריה העירונית

  שלוחת מרכז מורשת בגין בקרית אתא מפעילה שלל פעילות העשרה לקהל הרחב ולתלמידי העיר במטרה לעודד ולקדם את המודעות לפועלו ולמורשתו של מנחם בגין.
 • פרויקט הגמר ברובוטיקה

  תלמידי אורט קריית ביאליק זכו בנקודות אקדמיות לתואר ראשון בהנדסת חשמל בטכניון
 • נחל הגדורה ממשיך לעורר הדים

  אמש (יום ראשון 10.6.18) התקיים בקריית ביאליק אירוע סיכום הפעילות השנתית של תוכנית רצף מנהיגות. התוכנית היא פרי יוזמתה של עיריית קריית ביאליק בשיתוף החברה להגנת הטבע ומנהל חברה ונוער במשרד החינוך.
 • תרגיל פתע לשעת חירום

  יום שלישי בשעה 17:00 הוקפצו בעלי התפקידים בחירום בעיריית קריית ביאליק לתרגיל פתע שבא לבחון את מוכנות העירייה לחירום, את ההתייצבות וזמן ההגעה של בעלי התפקידים לעיר.
 • מגרש ספורט משולב בסטנדרטים של פיפ"א

  במתחם הספורטיון לשעבר בקריית ביאליק הוקם מגרש ספורט משולב לכדורגל, כדורסל וטניס.
 • שוויון זכויות לבעלי מוגבלויות

  עיריית קריית ביאליק הייתה החלוצה בין הרשויות המקומיות שעוד לפני החלת התיקון לחוק בנוגע לשוויון זכויות לאנשים בעלי מוגבלויות החלה לשלבם במערכת העירונית.
 • חגיגת ספרות ישראלית

  במשך השבוע  הקרוב יתקיימו בקריית ביאליק שלל אירועים  לילדים ולמבוגרים: מפגשי סופרים, שעות סיפור, תאטרון בובות, עבודות יצירה, מופעים, הפנינג חוצות ויריד ספרים ברחבת הספריה בשיתוף עם רשת סטימצקי.
 • מה מתוכנן בפארק התעשייה המשודרג בקריית ביאליק? 

  מטרת הפרויקט הענק היא להפוך את אזור התעשייה המאוכלס ברובו בבתי מלאכה ומפעלים מסורתיים, לפארק תעשייה, תעסוקה ומסחר מודרני ומזמין. ומה עוד?
 • חזון הקמת בית הספר

  נחנך אגף חדש בבית הספר "עוצמה" – בית הספר ייחודי מקצועי הפועל במפעל זוקו שילובים באזור תעשייה בקריית ביאליק
 • איזו בשורה משמחת הביא שר התקשורת איוב קרא?

  שר התקשורת איוב קרא התארח בקריית ביאליק והביא איתו בשורה משמחת, על הקמת "HUB" – מרכז חלוקת דואר אזורי שיוקם בקריות
 • מסע שורשים לספרד

  במסגרת תוכנית הלימודים בנושא גירוש יהדות ספרד יצאו תלמידי כיתה י' של בית הספר "אורט" קריית ביאליק למסע אחר המורשת היהודית בספרד.
 • אלפים בצעדת ביאליק בשבועות

  בצעדה שהתקיימה בשמורת הטבע "עין אפק" ביום שבת ערב שבועות, נהנו התושבים משני מסלולים: 4 קילומטר לכל המשפחה ומסלול של 8 קילומטר למיטבי לכת
 • מסע במנהרת הזמן

  במסגרת שדרוג ושיפוץ פארק סביון הוקם קיר הנוסטלגיה הלוקח את באי הפארק כבסרט קולנוע למסע במנהרת הזמן.
 • נבחרת מנצחת

  תלמידי אורט קריית ביאליק זכו במקום ראשון בתחרות גמר האקתון 70 לחדשנות
 • זה כבר הפך למסורת ...

  קריית ביאליק לא רק מארחת את חידון ביאליק, אלא מיוצגת בו בכבוד על ידי תלמידי בתי הספר השונים בעיר.
 • תחרות חקר מחוזית

  בית הספר קדימה זכה בציון לשבח על עבודת החקר אותה ערכו בתחום ׳פיתוח מוצר׳. 
 • יקירי העיר לשנת 2018

  עיריית קריית ביאליק ציינה את הערכתה למתנדבי העיר בטקס "יקיר העיר" המסורתי שנערך ביום ירושלים. העיטור הוענק לאישים שתרמו והשפיעו על העיר בתחומי החינוך, התרבות, הפעילות הציבורית וההתנדבות.
 • פסטיבל ביאליק לשירה ולספרות

  עיריית קריית ביאליק מקיימת בפעם התשיעית את פסטיבל ביאליק לשירה ולספרות, השנה התקיים הפסטיבל בסימן "עצמאות".
 • יום הניצחון על גרמניה הנאצית

  קריית ביאליק ציינה הבוקר את יום הנצחון ה-73 על גרמניה הנאצית. בטקס השתתף גם קונסול רוסיה דר' איגור פופוב 
 • דירוג הרשויות המקומיות

  בדירוג יציבות הרשויות המקומיות  בישראל לשנת 2017 קריית ביאליק מדורגת במקום הראשון בין הקריות
 • מקום ראשון בתחרות האיות באנגלית

  איתי רוזנפלד, תלמיד כיתה ו' בבית הספר נעורים בקריית ביאליק, זכה במקום הראשון בתחרות האיות באנגלית
 • ישר כח לשיטור העירוני

  עיריית קריית ביאליק קיבלה לידיה נתוני עבירות שהתרחשו בתחומה ממשטרת ישראל. לפי הנתונים חלה ירידה של 36 אחוז בעבירות רכוש לעומת אותה תקופה בשנה החולפת.
 • ראש העיר והיו"ר מתכננים

  יו"ר הועדה המחוזית לתכנון ובניה של מחוז חיפה, איתמר בן דוד, ביקר אמש, יום ראשון, בקריית ביאליק בכדי להתרשם מקרוב מהיקפי הבניה וכיווני ההתפתחות של העיר.
 • בניון. מתוך פייסבוק עמיר בניון

  פסטיבל ביאליק לשירה ולספרות

  בעוד כעשרה ימים יפתח בקריית ביאליק בפעם התשיעית פסטיבל על שם המשורר הלאומי, חיים נחמן ביאליק.
 • "לבשו" מראה חדש

  קונסרבטוריון ובית התזמורת בקריית ביאליק מצטרפים למבני ציבור וחינוך רבים שנצבעו בצביעה אומנותית הממחישה את הפעילות המתקיימת בהם ומטרותיה.
 • שדרוג רחבת הזיכרון בשדרות ירושלים  

  עיריית קריית ביאליק סיימה את ביצוע הפרויקט לשיפוץ ושדרוג רחבת הזיכרון בשדרות ירושלים.  הרעיון המרכזי שעמד מאחורי ההחלטה היה להפוך את הרחבה לפעילה במשך כל ימות השנה מבלי לגרוע מקדושת המקום.  
 • על אופניים שאי אפשר לגנוב כבר שמעתם ?

  ביום ראשון הוצבו ברחבי קריית ביאליק עמדות אופניים שיתופיים של חברת mobike. בשבועיים הראשונים יינתן השירות ללא עלות. בהמשך יעלה השירות 3.90 שקלים, פחות מנסיעה בתחבורה הציבורית. תיכוניסטים יזכו להנחה נוספת
 • פרויקט חילופי נוער מציין עשור

  משלחת תלמידי בית הספר Elisabeth – von – Thadden מהיידלברג, גרמניה, מבקרת בימים אלו בקריית ביאליק במסכרת הפרויקט נגד אפליה וגזענות
 • הערים התאומות ישתתפו בחגיגות

  ארבעה ראשי ערים תאומות לקריית ביאליק יגיעו בשבוע הבא לעיר וישתתפו בחגיגות יום העצמאות ה-70 למדינת ישראל. "זהו מפגן הצדעה למדינת ישראל ולעיר קריית ביאליק", אמר ראש העיר, אלי דוקורסקי, אשר הגה את הרעיון המקורי.