החוקר הפרטי בגד באשתו אבל זה עוד לא הכל. מה גרם לבנו לצאת מכליו ?

הבן ההמום מצא הקלטות ובהן שיחות של אביו עם כמה מחבריו וכמו כן שיחות שניהל האב עם המאהבת. הוא העלה את החומר על דיסק גיבוי ואז המתין בסבלנות….
אומרים ש"הסנדלר הולך יחף", זה בדיוק מה שקרה לחוקר פרטי שבטיפולו עשרות תיקים ותיעוד של נשים וגברים שבגדו, שלא תיאר לעצמו כי שיחות שהוא עצמו ניהל עם המאהבת ועם כמה מחבריו, יפלו כפרי בשל לידי רעייתו. עכשיו הוא טוען להגנתו בבית הדין הרבני בחיפה: "אלה היו שיחות נפש היתוליות ולא יותר מזה".

מדובר בבני זוג הנשואים כבר 22 שנים ולהם שלושה ילדים, הבוגר שבהם אחרי צבא. בכתב התביעה שהגישה לאחרונה האישה באמצעות עורך הדין גדלי סולן נטען כי הבעל, חוקר פרטי במקצועו וקצין ביחידה מובחרת בעברו, ניהל מערכת יחסים אינטימית עם השכנה מ"הדלת ממול". את השיחות הרבות נהגו השניים לקיים בטלפון ואת המפגשים בבתי מלון.

החוקר הפרטי טען כי רק התלוצץ. צילום: אילוסטרציה

לדברי עו"ד סולן הכל התנהל על מי מנוחות עד שהבן הצעיר לקח את רכבו של אביו ודי במקרה הפעיל את המצלמה ואת קלטת הקול ונדהם ממה ששמע. הבן גילה שעות של שיחות, בין היתר בין אביו לכמה מחבריו, בהן הוא מתרברב על אופי הסקס עם המאהבת שלו ועל ההבדלים בינה לבין רעייתו, תוך שהוא לועג לרעייתו. הדברים האלו הרתיחו את הבן שהעלה את כל התוכן על "דיסק-און-קי" ואת החומר שמר לעצמו במשך חודש ימים.

רק לאחר שניהל בעצמו מעקב אחר אביו, הבין הבן כי אימו חסרת משמעות בחיי אביו. רק אז בחר הבן להשמיע את כל החומר לאמו. בבית הדין הרבני בחיפה אמר הבעל להגנתו: "אני חוקר פרטי וצחקתי עם החברים שלי ועם השכנה על הביצועים של אשתי, אבל לא בגדתי בה".

הרבנים שישבו בבית הדין קבעו כי גרסתו של הבעל אינה אמינה וציינו כי שמעו חלק מהקלטות וכי הם מבינים כי נוהל כאן רומן ארוך שנמשך למעלה משנתיים עם השכנה. אחד הדיינים אמר לבעל: "לפעמים לא צריך חוקר פרטי כדי שהזוועה תצא לאור, מספיק בן ישר והגון, וחוקר אחד טיפש שמקליט את עצמו".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות