כיצד התחזה תושב הצפון החשוד כי איים והטריד מינית בת 13 שהכיר באינטרנט?

יחידת הסייבר עצרה צעיר מהצפון החשוד כי איים, סחט והטריד מינית נערה בת 13 איתה התכתב ברשת. מחשבו הוחרם והמשטרה תבקש הבוקר להאריך את מעצרו.
בתום חקירה סמוייה שנערכה מספר שבועות עצרה הבוקר יחידת הסייבר של המשטרה צעיר בן 25 מאחד הכפרים בצפון, בחשד כי סחט באיומים והטריד מינית קטינה בת 13.
החשוד התכתב עם הנערה במשך חודשים ארוכים באינטרנט, אולם הפרשה נחשפה רק לאחרונה כאשר הנערה התוודתה בפני אמה על ההתכתבויות ועל מסכת הייסורים שעברה.

החשוד, תושב אחד הכפרים בצפון, התחזה לקטינה אחרת. צילום: אילוסטרציה

 

אמה של הנערה, תושבת הדרום, סיפרה כי בתה גוללה בפניה את הקשר האינטרנטי האסור שנמשך כחצי שנה. לפני כחודש נפתחה חקירה סמויה במחלק הסייבר במהלכה הצליחו החוקרים להתחקות אחר זהות החשוד אשר התחזה אף הוא לקטינה
ברשת האינסטגרם.
על פי החשד החל הצעיר להתכתב עם הקטינה במסווה של נערה בגילה, ובשלב מסויים ביקש ממנה לשלוח לו תמונות חושפניות. אלא שלחשוד זה כנראה לא הספיק, ולאחר שנענתה לבקשתו החל לדרוש ממנה לשלוח לו תמונות נועזות יותר. כאשר סירבה החל על פי החשד לאיים בהפצת התמונות החושפניות שלה בכל רחבי הרשת.
בחיפוש שנערך הבוקר בביתו תפסו והחרימו החוקרים את מחשבו האישי של החשוד. והבוקר תבקש המשטרה להאריך את מעצרו.
בעקבות חשיפת הפרשה מבקשת היום המשטרה שוב: "המלצתינו להורים להיות מעורבים בתכנים ובהתנהלות ילדיהם ברשתות החברתיות. יש  לחזור ולהדגיש את הסכנות שבשליחת תמונות חושפניות ברשת שכן לעולם אין לדעת מי מסתתר מאחורי זהויות בדויות". 

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות