צ'וקטה שחור-לבן בצנצנת אחת

ליימן שליסל, יבואנית דברי המתיקה והמזון מהמובילות בישראל, המחזיקה במותג צ'וקטה מרחיבה את משפחת הממרחים של צ'וקטה ומשיקה מוצר חדש: צ'וקטה שחור לבן – קרם חלב וקרם אגוזי לוז וקקאו – בצנצנת אחת.

צ'וקטה – ממרח חלב וממרח אגוזי לוז בצנצנת אחת – צילום עמית שטראוס

חדש: ממרח קרם חלב וממרח קרם אגוזי לוז וקקאו – בצנצנת אחת מכיל 6.5% אגוזי לוז ו-2.7% אבקת קקאו ללא צבעי מאכל, ללא חומרים משמרים מגיע באריזת 350 גרם

צ'וקטה שחור לבן, מיוצר עבור ליימן שליסל על ידי חברת נאטרה הבלגית, המייצרת מוצרי שוקולד שונים העומדים בסטנדרטי איכות גבוהים ומוקפדים. הממרח איכותי וטעים ומכיל 6.5% אגוזי לוז ו־2.7% אבקת קקאו.

צ'וקטה שחור לבן מגיע באריזת צנצנת 350 גרם ומתאים למריחה בכריכים וכן למילוי עוגות, מאפים וקינוחים.

את צ'וקטה שחור לבן, כמו גם את כל מוצרי מותג צ'וקטה, ניתן להשיג בכל רשתות השיווק במחיר מומלץ של 9.90 ₪ לצנצנת 350 גרם. המוצר כשר חלבי לאוכלי אבקת חלב נוכרי בהשגחת הרב א. רלב"ג ארה"ב ובאישור הרבנות הראשית לישראל.

צ'וקטה הינו מותג פרטי של ליימן שליסל, שתחתיו משווקת החברה מוצרי שוקולד. לליימן שליסל מותג פרטי נוסף – יוגטה תחתיו היא משווקת סוכריות ודברי מתיקה מסוגים שונים.

ליימן שליסל הוקמה בשנת 1955 וכיום נחשבת למובילה ביבוא שיווק והפצה של ממתקים ומוצרי מזון. בחברה מועסקים  למעלה מ-500 עובדים, בעזרתם פוקדים ישירות את רוב נקודות המכירה בארץ. באתר ליימן שליסל –  www.l-s.co.il ניתן לקבל מידע אודות המותגים אותן מייבאת ומשווקת ליימן שליסל בישראל.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות