על מה בסך הכל חולמת צעירה נכה מחיפה?

מה מבקשת בסך הכל צעירה בת 31 הלוקה בשיתוק מוחין ואיך תוכלו לעזור לה להגשים חלום ?
בימים אלו משתפת תושבת חיפה פוסט מרגש ברשת הפייסבוק ובו היא מבקשת את עזרת הציבור בכדי להגשים את חלומה.
גלית דרעי (31) נכה הלוקה בשיתוק מוחין ומרותקת לכיסא גלגלים, בסך הכל חולמת לא לסבול עוד מכאבים ולחייך בחיוך מלא שיניים.

גלית דרעי, צילום מתוך עמוד הפייסבוק על שמה.

"מזה כמה שנים קיימת אצלי בעיה של נסיגת חניכיים וריקבון השיניים עד כדי כך שנשארתי כמעט ללא שיניים בפה", מספרת דרעי. "לצערי אין באפשרותי לממן טיפולי שיניים בשל מצבי הפיזי אשר מצריך טיפולים ואביזרים נלווים רבים ויקרים, שעלותם היא יותר ממחצית הקצבה החודשית שלי. בסכום הנותר", כך היא כותבת, "אני עוזרת ודואגת למשפחתי היקרה בכלכלת הבית, כי אבי נכה אחרי אירוע מוחי ואמי היא זו שמטפלת בי, באבי ובצרכיי הבית בכל שעות היום, כך שלא נותר לה כוחות וזמן לצאת לעבוד".
"המצב של הפה שלי החמיר והתחילו כאבים אשר משפיעים על מצב רוחי", היא מספרת בגילוי לב, "ללא משככי כאבים על בסיס יומי אין מצב שאני מעבירה את היום".

בסך הכל רוצה לחייך בפה מלא שיניים. צילום מתוך עמוד הפייסבוק גלית דרעי. 

לאחר שעברה מספר בדיקות ולקחה הצעות מחיר ממספר מקומות, רק התייאשה דרעי עוד יותר. "קיבלתי הצעות מחיר לא הגיוניות שרק גרמו לי להבין שבשבילי שיניים חדשות זה עניין שיישאר רק בגדר חלום. אך לפני מספר חודשים הכרתי אדם מיוחד, יהודה זפרני, באחד מהמפגשים של "קשת בענן" בה הוא מתנדב". בעקבות המפגש נוצרה בין השניים ידידות מרגשת, "ובזכות פוסט שהוא פרסם הצלחנו להגיע לרופא שמוכן להוזיל לי את עלות הטיפולים לסכום שנוכל לשלם באמצעות גיוס תרומות על סך 30,000 שקלים".
דרעי שרק מבקשת לחייך ולהפסיק לסבול מכאבים יומם ולילה, מבקשת את עזרת הציבור:  "זו בקשה רצינית, הוגנת ואמיתית. סייעו לי ככל יכולתכם כי אם בתוך 68 יום לא אגיע לסכום, כל הפרוייקט יירד לטמיון וטיפולי השיניים שלי יחזרו להיות חלום. .
הפרויקט עומד כעת על 3,310 שקלים כרגע".

ניתן לתרום בפרוייקט עבור גלית דרעי באתר "גיב באק" בקישור הבא:
https://www.giveback.co.il/projectsupporters.aspx?id=2442

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות