מדוע חזרה לחיפה ולקריות המלחמה בין המסיונרים לבין ארגון יד לאחים, ולמה זה קורה דווקא עכשיו?

ארגון יד לאחים נגד המסיונרים. מה אתם יודעים על מלחמת החורמה המתנהלת בימים אלו בתוך תיבות הדואר שלכם ?
בשבועות האחרונים כך מתלוננים תושבים רבים בחיפה ובקריות, ממתינים להם בתיבות הדואר חומרי דת בנושא הנצרות, פלאיירים ואפילו דיסקים להאזנה בנושא. בעקבות זאת החלו שוב בארגון הפעילים יד לאחים לחלק במקביל פלאיירים בתיבות הדואר של תושבי הסביבה, ובהם הם מזהירים את התושבים ממה שהם מכנים "חומר מיסיונרי מסוכן". בארגון טוענים כי בעקבות חג המולד והסילבסטר אשר נחגגו לאחרונה גם בחיפה, הידועה כעיר מעורבת, חזרה ביתר שאת מלחמת הפלאיירים בין פעילי שתי הדתות, וגם לתושבים כבר נמאס.

בפלאיירים של יד לאחים נכתב: "בימים אלו חולק בתיבות הדואר באזור זה חומר מסיונרי מסוכן, אשר נשלח על ידי מרכזי שמד מיסיונריים באיזור מגוריכם, מתוך מטרה שטנית להעביר אתכם ואת ילדכם היקרים לנצרות. זהירות ! זוהי מלכודת ! אל תכניסו חומר זה לבתיכם".

 

 

הפלאייר של ארגון יד לאחים שמחולק בימים אלה באיזור.

 

איל רוזנברג מקרית שמואל סיפר כי לאחרונה הגיעו החומרים המכונים בפיו "חומרי ההסתה", גם לידיה של בתו בת החמש. "רצתי ולקחתי לה את זה מהיד ושאלתי מאיפה היא קיבלה את זה, והיא מסכנה התחילה לבכות ואמרה שזה היה בתיבת הדואר. ירדתי למטה וראיתי שבשיא חוצפתם ותעוזתם השטנית, הם חילקו חומר מסוכן כזה אפילו בקריה שידוע שהיא יהודית דתית. אני ושאר הדיירים בבניין זעמנו".

תושב חיפה ופעיל בארגון יד לאחים אמר היום  "הנושא הזה לצערנו רלוונטי מתמיד, פעם זה יותר בירושלים ובמרכז ובתקופה האחרונה זה שוב חוזר ביתר שאת לאיזור הצפון. אבל מה שבטוח זו סכנת נפשות, מה שמחייב אותנו לצאת שוב במסרים משלנו כדי שחס וחלילה לא יהיו כאלו שיטעו ויסטו מהדרך. שומר נפשו ירחק. בשבילנו זו מטרה מקודשת".

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות