הורוסקופ: הכוכבים שלנו חוזרים מהחגים

המיסטיקן ליאור מרדכי חוזר בתחזית האסטרולוגית השבועית. איזה מזל צפוי להכנסת כספים מפתיעה, למי מומלץ ללכת על הנדל"ן וגם: טיהור לבית אחרי הביקורים בחגים של כמה אורחים עם אנרגיות שליליות
טלה

זה הזמן להוביל ולהצליח. בביטחון מלא עמדו על שלכם. כבדו וסמכו על הקשרים שיש לכם, הם יועילו מאד. זמן מעולה לנסיעות, כולל נסיעות ארוכות, כולל נסיעות לחו"ל. זה הזמן טוב לפתח יחסים עם עמיתים וחברים. זמן טוב לכל הקשור לעבודתכם.

שור

הבית והמשפחה ממלאים את זמנכם, זה עלול לבוא על חשבון העבודה. רצוי לקחת כמה ימי חופשה ע"מ לטפל בענייני הבית ובהמשך לחזור לעבודה במלוא המרץ.

תאומים

השמיים מאירים לכם בכל המישורים. ייתכן כי תדרשו להוצאות, הן יוכיחו את עצמן בעתיד. יחד עם זאת, יש סיכוי שתקבלו כסף או מתנה מעבר למה שתכננתם לקבל החודש.

סרטן

השבוע תוכלו לפקד על הנעשה. הרגשת שליטה זו תגרום לתחושה טובה מאוד. זה גם זמן טוב להריץ תכניות ישנות, כמו גם להתחיל תכניות חדשות. זמן טוב לשיפור מצבכם הכלכלי, לשיפור מצבכם בעבודה או שינוי מקום עבודתכם לטובה.

אריה

היקום לטובתכם, נצלו זאת. הזיכרון שלכם חד, השכל – חריף במיוחד, ההומור – מצחיק במיוחד, החן – כובש במיוחד… יש לכם אנרגיה, תגובות מהירות ומצבכם הפיזי טוב גם הוא. מצבכם הכלכלי יציב עם נטייה לשיפור בעתיד.

 

הורוסקופ

 

בתולה

אתם משופעים בעבודה. עבודה זו תשפיע רק לטובה על עתידכם. זמן טוב לחזור לתוכניות שנדחו, תוכלו לתקנן, לקדמן או להבין מה הייתה אז הבעיה. כך או אחרת – תוכלו להתקדם אפילו עם פרויקטים שהתייאשתם מהם. בהצלחה!

מאזניים

זמן מעולה להכנסת אנשים חדשים לחייכם, האישיים ו/או המקצועיים. גם יחסים ישנים יכולים להתחדש ולהתפתח. אם תצטרכו עזרה– תופתעו לדעת כמה אנשים מוכנים להושיט לכם יד. זמן טוב לנסיעות. הצלחה מיוחדת מצפה למאזניים שעוסקים בתחום הפוליטי או היצירתי.

עקרב

אתם מצויים בזמן טוב מאוד. אתם גוברים על כל המתחרים בכם בכל תחום. יש סיכוי לקבל כספים. בריאותכם תקינה. ממליץ להיזהר בעת הנהיגה– הישמרו מלהירדם ליד ההגה.

קשת

בורכתם ביכולת להצליח בכל דבר. תוכלו להתקדם, להוביל, להבין כל דבר מידית, תגובתכם מהירה וחוש ההומור במיטבו. אם אתם עובדים בצוות– חשוב לבדוק שהתוכניות שלכם תואמות את יכולות חברי הצוות האחרים- יש לכם נטייה לצפות מהסובבים יתר על המידה. היו ערים לסביבתכם.

גדי

מצבכם הכלכלי טוב. ההוצאות הרבות, בימים אלו, קשורות בעיקר למשפחה ולילדים. בורכתם במזל בכל הקשור לנדל"ן ולהלוואות. זמן טוב לשיפוצים או למעבר דירה . כעת הציבו את ענייני המשפחה קודמים לכל דבר אחר, בני המשפחה זקוקים לכם.

דלי

אתם מרגישים כי הזמן רץ מהר מהרגיל. פניכם מועדות לחוץ: קשה לכם להיות בבית. היקום מעודד רעיונות חדשים, הכרויות חדשות, נסיעות – לרחוק ולקרוב. זמן טוב למו"מ, הסכמים, פשרות ויישום רעיונות. זמן טוב לנצל קשרים לטובתכם. כעת, אם רק תרצו, תוכלו להפוך כל מצב לטובתכם.

דגים

הצלחה מחכה לכם בתחום הכלכלה והכספים. מצבכם הכללי יציב. יכולות לצוץ מעט בעיות עם קרובי משפחה, בעיקר בעיות הקשורות לכסף, התחייבות כספית וכד'. מצבכם הבריאותי אינו יציב, ממליץ להקפיד על תזונה בריאה ואורח חיים תקין.

 

בימות החג אירחנו הרבה- חלק מהאורחים הכניסו לביתנו אנרגיות קשות. זה הזמן לטהר אנרגיות אלו לפני שההשפעות השליליות יעמיקו. ממליץ לקרוא מעט על כל נושא הטיהור באתר שלי, וליישם המלצה קלה ונעימה- אל תוך מי שטיפת הרצפות הוסיפו כף מי ורדים, שטפו את רצפות החדרים השונים עם התערובת הייחודית הזו.
מי הוורדים מושכים אנרגיות חיוביות, למי הוורדים ריח נעים והשפעה מבורכת על השלווה הרגשית והנפשית. מי הוורדים מאפשרים שינה רגועה.

טיפ השבוע- לעתים קרובות מדי, אנו ממעיטים בערכה של נגיעה, חיוך, מילה טובה, אוזן קשבת, מחמאה כנה, או מעשה קטן ביותר של אכפתיות. זכרו- בכל אחד מהם טמונה היכולת לשנות את החיים מהקצה אל הקצה.

משפט השבוע- חופש לא שווה כלום אם הוא לא כולל את החופש לטעות.
מרכז ליאור מרדכי-
טלפון לקבלת מידע ותאום פגישות אישיות- 050-6825465
אתר הבית- http://www.liorm.co.il/
פייסבוק- https://www.facebook.com/lior.mdi?ref=tn_tnmn


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה