תלמידים זה"ב

עשרות תלמידים מרחבי בתי הספר בקריית מוצקין אשר משתתפים במשמרות הזה"ב הגיעו לטקס הענקת תעודות בנקודת המשטרה בעיר

"אנו שמחים לקיים שיתוף פעולה בין המוקד העירוני לבין מערכת החינוך בעיר, דבר החשוב למען ביטחון ילדינו ושמירה על הסדר הציבורי"

בנקודת המשטרה בקריית מוצקין התקיים ביום חמישי טקס הענקת תעודות הוקרה לכ-70 תלמידים מכל בתי הספר במוצקין אשר לוקחים חלק פעיל במשמרות הזה"ב.

בטקס נכחו ראש העירייה חיים צורי, מנכ"ל העירייה יריב גסר, מנהל אגף החינוך איל אורן, מנהלת המחלקה האחראית על בתי הספר היסודיים בעירייה סיגי אגיון,  מפקד נקודת המשטרה במוצקין פקד הדר צור, מש"ק מוצקין רס"ב אילן קדוש ורכזת המתנדבים רס"ב שרית עמיאל, מפקחת זה"ב מחוזית של משרד החינוך אתי למהוט.

צורי שיבח את התלמידים על ההתנדבות שלקחו על עצמם וציין כי הם עוסקים בהצלת חיים: "אתם עושים עבודה מצוינת ואני מאד מודה לכם. מהנתונים קבילתי מתברר ששליש מהולכי הרגל שנפגעו בשנת 2017 בתאונות דרכים נפגעו במעבר חצייה. בלעדיכם היו יכולות להיות יותר תאונות". גם רס"ב קדוש שיבח את התלמידים על חשיבות המשימה שנטלו על עצמם  והודה להם על כך.

לאחר מכן העניק צורי לכל אחד מהתלמידים תעודת הוקרה ושוטרי הנקודה הוסיפה תשורות כמחווה על הפעילות. מתנדבי הזה"ב לא החמיצו גם הזדמנות לבקר במוקד העירוני שנמצא צמוד לנקודת השיטור ומרושת במצלמות למען ביטחון התושבים ואיכות חייהם.

התלמידים, שקיבלו סקירה ממנהל המוקד קובי פינטו, התרגשו, שאלו שאלות רבות והתעניינו במיקומי המצלמות ברחבי העיר.  פינטו: "אנו שמחים לקיים שיתוף פעולה בין המוקד העירוני לבין מערכת החינוך בעיר, דבר החשוב למען ביטחון ילדינו ושמירה על הסדר הציבורי".
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור תחרות הדגלים הלאומנית - האם תשקלו לתלות דגל ברכב/דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בקרית מוצקין