גאים ממ"ש

בסוף השבוע  התקיים מפגש פעילי מתנס ליאו באק בו  הצדיעו למאות המתנדבים המוציאים לפועל את פעילותו של מתנ"ס ליאו באק הכולל מעל 10 שלוחות ברחבי העיר. הפעילות הקהילתית של מתנדבי המתנס מבטאת התחדשות, התחלות חדשות וייחודיות של מתנ"ס ליאו באק.
 

מתנ"ס ליאו באק כולל מרכזים שונים במערב חיפה: מרכז בית אל ברמת התשבי, מרכז רות ובית לגדול טוב בשפרינצק, מרכז קלור בעין הים, המרכז גיל רך ערבי בהדר, מועדוניות טיפוליות בהדר ובשפרינצק, החטיבה לגיל הרך בקמפוס המרכזי ובאמיל זולא ומועדון ספורט בקמפוס לצד שמונה תחומים שונים, קהילה, קיום משותף יהודי ערבי, חינוך גיל רך ומשפחה, ילדים ונוער, ספורט הישגי, שיווק, פיתוח והכוונת צוות מתנ"ס,  וטיפול באוכלוסיות עם צרכים מיוחדים.

האירוע החגיגי החל בתערוכה שהציגה את תפיסת העל של המתנ"ס עם דגש על הייחודיות של כל מרכז או תחום ועל העשייה הייחודית שכל אחד מהם מוביל.

את הטקס פתחה סאמיה דיאב מנהלת המתנ"ס אשר הציגה את תפיסת העל של מתנ"ס ליאו באק כמתנ"ס מוביל ברמה הארצית ואחד המתנ"סים הגדולים של החברה למתנ"סים שהינו שותף מרכזי לקידום העשייה החברתית, תרבותית, קהילתית של עיריית חיפה והעיר חיפה בכלל. מספר עקרונות מנחים הינם חשיבות הקיום המשותף יהודי ערבי בשכונה המעורבת המאפיינת את צרכני התרבות של מתנ"ס ליאו באק, כמו גם האינטגרציה המלאה עם אגפי מרכז חינוך ליאו באק ובייחוד עם בני הנוער תלמידי בתי הספר של ליאו באק.

צוות ניהולי מתנס ליאו באק. צילום ירון כהן

דיאב הדגישה את ערכי המתנ"ס המקדמים מנהיגות, פלורליזם, הומניזם וקהילתיות. וציינה שמהות המתנ"ס הנו בית עבור הקהילה שבא לקדם את תחושת "הממ"ש" משמעות, מחויבות ושייכות בקרב אנשי צוות, חברי הנהלה ציבורית, מתנדבים, פעילים וחברי הקהילות השונות.

אופק מאיר מנכל ליאו באק: "מתנ"ס ליאו באק הוא חלק אינטגראלי וחשוב במרכז חינוך ליאו באק. המעורבות הייחודית הקיימת בין בתי הספר של ליאו באק הקהילה של היהדות המתקדמת ומתנ"ס ליאו באק מעשירה באופן ייחודי כל אחד מן האגפים הנזכרים ואת המתנ"ס ביניהם."

הרב אופק מאיר מנכ"ל מרכז חינוך ליאו באק שהדגיש שהמתנ"ס הנו אחד האגפים המרכזיים של מרכז חינוך ליאו באק. "אנחנו גאים אמר בשותפות ובמעורבות בין תלמידי ליאו באק ואנשי הקהילה מעורבות כזאת יוצקת תוכן ממשי לחינוך למנהיגות קהילתית ויהודית".

גב' מאירה קיפרמן מנהלת אגף הרווחה בעיריית חיפה חיזקה בדבריה את ההערכה הרבה מצד עיריית חיפה לה זוכה המתנ"ס לצד השותפות בעשייה אשר באה לידי ביטוי בהפעלת מרכזים משותפים והובלת פרויקטים קהילתיים משמעותיים.

אחרון המברכים היה מר רני מרקוביץ סגן מנהל מחוז חיפה והעמקים של החברה למתנ"סים אשר הדגיש שמתנ"ס ליאו באק אחד המתנ"סים המובילים בחברה המדגים ברמה הארצית את נושא המנהיגות הקהילתית.

סמיה דיאב והרב אופק מאיר ברכו את העומדים מאחורי העשייה המשמעותית של המתנ"ס והציגו אותם לקהל, החל מחברי הנהלה ציבורית של המתנ"ס, רכזי ההתנדבות והצוות המוביל של המתנ"ס.

חבר ההנהלה הציבורית מר דוד דומב ציין את הרגשתו שהיא בגדר גאוות יחידה בהיותו חבר הנהלה ציבורית ומתנדב מוביל במתנ"ס המעורב בהובלת פעילות עבור האזרחים בוגרים.

במהלך הטקס אנשי צוות, מתנדבי וחברי הקהילה השונים סיפרו מהו מתנ"ס ליאו באק עבורם. שיקו ברוך רכז קהילה מטיילת הדגיש את העשייה הרבה שהנו מוביל יחד עם מתנדבים נוספים עבור הקהילה הבוגרת במתנ"ס וזאת בזכות המתנ"ס המאפשר פלטפורמה תומכת, מאפשרת ומחבקת להובלת פעילות משמעותית.

 משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • חיפה מחוץ לטווח הטילים: מה הייתם עושים למען תושבי הדרום והמרכז?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך