התזמורת הפילהרמונית

גאה לארח את המנצח הישראלי הצעיר להב שני, שזכה לתגובות נלהבות של הקהל והביקורת בביקוריו הקודמים, לסדרת קונצרטים במהלך חודש ינואר. בקונצרטים יתארח גם הכנר כריסטיאן טצלף.

המנצח להב שני והכנר כריסטיאן טצלף יתארחו בסדרת קונצרטים של התזמורת הפילהרמונית

התזמורת הפילהרמונית הישראלית גאה לארח את המנצח הישראלי הצעיר להב שני, שזכה לתגובות נלהבות של הקהל והביקורת בביקוריו הקודמים, לסדרת קונצרטים במהלך חודש

צילום:
להב שני – Marco Borggreve
כריסטיאן טצלף – Giorgia Bertazzi

ינואר. בקונצרטים יתארח גם הכנר כריסטיאן טצלף.

הקונצרטים ייפתחו עם הסואיטה התזמורתית מס’ 2 של באך, שהולחנה כפי הנראה בין השנים 1737-1739 בעת שהותו של באך בלייפציג. הסואיטה, בדומה לסואיטות אחרות מייצגת אחדות אירופית עוד לפני שמישהו העלה את הרעיון על דל שפתיו. הפרק האחרון – מחול הבדינרי, הוא מקורי ומלהיב והביא לכך שבשעתה הייתה הסואיטה ללהיט שנמנה עם מאה היצירות הקלאסיות הפופולריות ביותר בכל הזמנים.

עוד ינוגנו בקונצרט הקונצ'רטו לכינור של ברטוק, הנשען על נושאים מתוך המוזיקה העממית והסימפוניה החמישית של שוסטקוביץ', הנחשבת לאחת הטובות מבין הסימפוניות שלו ולבטח הפופולרית שבהן.

בהמשך סדרת הקונצרטים, ינוגנו הסימפוניה השביעית של בטהובן והקונצ'רטו לכינור של מנדלסון. את הפילהרמונית בג'ינס תנחה רונה קינן.

מלבד  הקונצרטים בסדרה, יתקיימו גם שני אירועים מיוחדים באולם צוקר החדש, בהשתתפות הכנר טצלף:

האחד, קונצרט קאמרי, שיתקיים ביום שבת, 27 בינואר ב-17:00, שבו יצטרף טצלף להרכב קאמרי של התזמורת הפילהרמונית. בתכנית: סונטה לאבוב, לכינור ולצ’לו מאת באך, טריו סונטה מס’ 4 של הנדל, סונטה מס' 3 לכינור, לאבוב, לבסון, ולבאסו קונטינואו של זלנקה, טריו סונטה מס’ 2 של באך, הסינפוניה "ברוב שרעפי בקרבי" של באך והגרסה הקאמרית לקונצ'רטו לאבוב ולכינור של באך.

האירוע השני ייערך באולם צוקר ביום שלישי, 23 בינואר ב-16:30 ובו יעביר טצלף כיתת אמן לסטודנטים מצטיינים מבית הספר למוזיקה ע"ש בוכמן מהטה, אשר תהיה פתוחה לקהל הרחב.

הקונצרטים ייערכו בין התאריכים 22-28.1/18 בהיכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן תל-אביב, ובאודיטוריום חיפה.

להב שני (Lahav Shani), מנצח

כוכבו של להב שני כמנצח דרך בעקבות זכייתו בתחרות היוקרתית לניצוח ע"ש גוסטב מהלר בבמברג (2013). מאז התבסס מעמדו כאחד המנצחים הצעירים המבוקשים ביותר. באוגוסט 2016 הכריזה התזמורת הפילהרמונית של רוטרדם כי החל מספטמבר 2018 הוא יכהן כמנצחה הראשי ויהיה למנצח הראשי הצעיר ביותר בתולדות התזמורת. החל מעונת 2017-18 מכהן להב שני כמנצח אורח ראשי של התזמורת הסימפונית של וינה, שעימה הופיע פעמים רבות  מאז ניצח עליה לראשונה במאי 2015, לרבות בסיור חשוב ברחבי אירופה בינואר 2016. הופעותיו האחרונות והקרובות כוללות קונצרטים עם תזמורות מובילות, בהן התזמורת הסימפונית של הרדיו הבוורי, הסימפונית של לונדון,  תזמורת הקונצרטחבאו, תזמורת דרזדן, תזמורת טונהאלה מציריך, תזמורת פסטיבל בודפשט, הסימפונית של בוסטון, התזמורת הסימפונית של רדיו ברלין, תזמורת פילהרמוניה, תזמורת פריס, תזמורת פילדלפיה, הפילהרמונית המלכותית השוודית, התזמורת הסימפונית של במברג והתזמורת הפילהרמונית של רדיו צרפת. ביוני 2014 הופיע לראשונה בהצלחה רבה בברלין באולם הקונצרטהאוס ובאולם הפילהרמוני, ומאז שב וניצח בברלין הן באופרה הממלכתית והן בקונצרטים. בדצמבר 2015 מילא בהתראה קצרה את מקומו של פרנץ ולזר-מסט, שחלה, בקונצרטים עם התזמורת הפילהרמונית של וינה. בקונצרטים אלה, שזכו לשבחי הביקורת והקהל, ניצח על הסימפוניה הראשונה מאת מהלר ועל הקונצ'רטו ב-רה מינור לכלי מקלדת מאת באך, שבביצועו היה גם הסולן. באוקטובר 2013 הוזמן בידי התזמורת הפילהרמונית הישראלית לפתוח את עונת  הקונצרטים 2013-14. הוא הוזמן מיד להופיע שוב עם התזמורת בשתי העונות הבאות. הקשר ההדוק שלו עם התזמורת החל ב-2007, כשניגן עמה כסולן את הקונצ'רטו לפסנתר מאת צ'ייקובסקי תחת שרביטו של זובין מהטה, ונמשך ב-2010, כשמאסטרו מהטה הזמינו להצטרף לסיור התזמורת במזרח הרחוק כפסנתרן, כעוזר מנצח וכנגן קונטרבאס. להב שני נולד ב-1989 בתל-אביב, החל ללמוד נגינה בפסנתר בגיל 6 אצל חנה שלגי והמשיך אצל פרופ' אריה ורדי בבית הספר הגבוה למוזיקה ע"ש בוכמן-מהטה באוניברסיטת תל-אביב. הוא השלים את חוק לימודיו באקדמיה למוזיקה ע"ש הנס אייזלר בברלין, שם השתלם בניצוח אצל פרופ' כריסטיאן אוולד ובפסנתר אצל פרופ' פביו בידיני. בשנות לימודיו נעזר בהדרכתו של דניאל בארנבוים. ללהב שני ניסיון לא מבוטל בנגינת מוזיקה קאמרית. ביולי 2017 הופיע לראשונה בפסטיבל ורבייה.

צילום:
להב שני – Marco Borggreve
כריסטיאן טצלף – Giorgia Bertazzi

כריסטיאן טצלף (Christian Tetzlaff), כנר

כריסטיאן טצלף הופיע כסולן עם התזמורות המובילות בעולם, בהן הפילהרמונית של ניו יורק, התזמורת הסימפונית של בוסטון, תזמורת פילדלפיה, הפילהרמונית של לוס אנג'לס, הפילהרמונית של ברלין, הסימפונית של לונדון, הפילהרמונית של לונדון, הפילהרמונית של וינה, תזמורת הקונצרטחבאו, התזמורת הסימפונית של רדיו בווריה והתזמורת הפילהרמונית הישראלית. כמוזיקאי קאמרי נלהב הוא זכה לשבחים כיוזמם של פרויקטים חדשניים וכמייסדה של רביעיית טצלף, שהחלה לפעול ב-1984. הקלטותיו זיכוהו בפרסים רבים, לרבות הדיאפזון ד'אור, פרס אדיסון, פרס מידם ופרס אקו וכן מועמדויות אחדות לפרס גראמי. הן כוללות את הקונצ'רטות לכינור מאת דבוז'ק, מוצרט, לאלו, סיבליוס, צ'ייקובסקי, בטהובן, שוסטקוביץ' וירג וידמן; את "ממבו, בלוז וטרנטלה" מאת מרק-אנתוני טרנג'; סונטות לכינור מאת מוצרט, ברטוק, שומאן וברהמס; את מכלול הסונטות והפרטיטות מאת באך ואת השלישיות לפסנתר ולכלי קשת מאת ברהמס עם לרס ווגט וטניה טצלף. כריסטיאן טצלף נולד בהמבורג ב-1966 ולמד בקונסרבטוריון של ליבק אצל אוּוֶה-מרטין הייברג ובסינסינטי אצל וולטר לוין. הוא היה אמן הבית של קרנגי הול בניו יורק, אולם ויגמור בלונדון, תזמורת טונהאלה בציריך, התזמורת הפילהרמונית של ברלין ותזמורת שרות השידור של הסן בגרמניה. כריסטיאן טצלף מנגן בכינור שניבנה בידי בונה הכינורות הגרמני פטר גריינר ומלמד באקדמיית קרונברג.

יוסי ארנהיים (Yossi Arnheim), חלילן

יוסי ארנהיים, יליד תל-אביב, מכהן כחלילן ראשון בתזמורת הפילהרמונית הישראלית באקדמיה למוסיקה ע"ש רובין בירושלים וכן בבית הספר ע"ש בוכמן מהטה באוניברסיטת תל-אביב. הוא הופיע כסולן עם התזמורת הפילהרמונית הישראלית ועם תזמורות אחרות בארץ ובחו"ל. כמו כן הופיע ברסיטלים בארה"ב, בגרמניה, בשוויץ, בצרפת, באוסטריה, בצ'כיה, בסינגפור, בתאילנד, בברזיל ובבולגריה. יוסי ניגן מוזיקה קאמרית בפסטיבלים שונים והדריך בכיתות אמן במספר בתי ספר חשובים בארה"ב, בגרמניה ובהונגריה. הוא הקליט יצירות לחליל עבור החברות הרמוניה מונדי, מרידיאן, קונטרפונקט וכן עבור קול ישראל. תקליטור מיצירות טלמן בנגינתו זכה בשנת 1993 בפרס איגוד משווקי המוזיקה בבריטניה. לפני שנים אחדות הקים את "שש-בש", אנסמבל שבו מתמזגת נגינתו הקלאסית עם מיטב המנגינות של ארצות ערב ודרום מזרח אסיה.

מועדי הקונצרטים והתכניות:

מנצח: להב שני

כנר: כריסטיאן טצלף

חלילן: יוסי ארנהיים

בתכנית:

באך: סואיטה תזמורתית מס’ 2

ברטוק: קונצ’רטו לכינור מס' 2

שוסטקוביץ' : סימפוניה מס’ 5

אודיטוריום חיפה

22.1.18 (יום שני) ב-20:00

מחיר: 50-550 ₪

כרטיסים ניתן להשיג בטלפון – 3766* או באתר: דף האירוע

לפרטים נוספים: יסמין לאוי קליסקי, jasmin@shalomtelaviv.com , 054-8879055


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בתרבות ופנאי

 • סוגרים את החודש עם הילדים ב-BIG צ'ק פוסט

  היום יום שני ב 17:30 מצטרפים נסיכה היפיפייה בהצגה לכל המשפחה- סינדרלה,  יום רביעי ב-17:30 מגיעים לשעת סיפור עם גלידה וקפה במתנה ממול לסטימצקי, הכניסה חופשית והפעילויות ללא תשלום
 • חופש גדול בחוצות המפרץ אאוטלט

  הפעלת אוזניות אינטראקטיבית ומגוון מופעים והצגות- הכניסה להצגות והמתקנים חופשית- ללא תשלום!
 • גאוות המפרץ

  התזמורת הפילהרמונית הישראלית הצעירה של המרכז למוסיקה ירושלים, חוזרת לבמות בקונצרטי קיץ חגיגיים וסוחפים בחיפה
 • הפקת ספר 85 שנה למועדון רוטרי חיפה

  השבוע נערכה ישיבה לסיכום שנת הפעילות של מועדון חיפה. השנה חגג המועדון 85 שנות פעילות מפוארת בעיר חיפה. לרגל חגיגת ה 85 הפיק המועדון ספר יובל המסכם 85 שנות היסטוריה ופעילות של המועדון
 • רוטרי חיפה המועדון המצטיין בישראל ובאזור

  בטקס חגיגי של החלפת נגידי רוטרי ישראל שנערך אמש בהרצליה השתתף גם אורח הכבוד נשיא רוטרי העולמי מר בארי ראסין. באירוע זה הוענק פרס האזור למועדון רוטרי חיפה
 • חודש הספר העברי

  קניון עזריאלי חיפה חוגג את חודש הספר העברי עם יריד מבצעים ברשת סטימצקי וצומת ספרים ומשעות סיפור מוסיקליות לקטנטנים
 • גרנד - זה כל הסיפור

  עופר גרנד קניון חיפה, מקבוצת קניוני עופר עורך לכבוד שבוע הספר הישראלי פעילויות מיוחדות לכל המשפחה בתאריכים: 10.6 ו-12.6, בשיתוף עם רשת "צומת ספרים".
 • קניון עזריאלי חיפה "לובש לבן"

  קניון עזריאלי חיפה מזמין את לקוחותיו לחגיגת שבועות ססגונית וייחודית המציעה מטעמים של מיטב תוצרת הארץ
 • שבועות במוזיאון ינקו-דאדא, עין הוד

  בחג השבועות 9.6.19 תתקיים ההצגה "ילד בוץ" של תיאטרון הקוקיה, פעילות לילדים ולכל המשפחה ב"מעבדאדא" ובמהלך כל היום יתקיימו סיורים בכפר מלווים בסיפורים.
 • ארץ ישראל שלי יפה וגם פורחת, בספורטן חיפה!

  אם אתם ישראלים בכל המובנים ומתים על תוצרת הארץ זה בדיוק הפסטיבל אותו אתם ממש לא רוצים לפספס! 
 • חוגגים שבועות בחוצות המפרץ

  חוגגים שבועות לכל המשפחה – בחוצות המפרץ מגוון מופעים, מתנפחים, מתחם סדנאות יצירה, מתחם ביוטי הכולל איפור, קעקועים וצמות ועוד.. הכניסה לפעילויות – ללא תשלום
 • מבקרים בגרנד בחג הביכורים

  עופר גרנד קניון חיפה – מקבוצת קניוני עופר, מזמין אתכם לחוויית ניחוחות וטעמים לכבוד החג הכי חגיגי בשנה! האירוע יתקיים בימים רביעי עד שישי, 5-7.6, בחסות חנות המעדנים והדליקטסים באשר פרומז'רי.
 • סופשבוע של אופרה

  גם בקיץ הקרוב חוזרת האופרה הישראלית לעכו לסוף שבוע של מוסיקה שיתקיים, זו השנה השישית, במצודה הצלבנית של העיר עכו
 • "שפים קטנים" בהשראת סיפורים גדולים

  עופר גרנד קניון חיפה, מקבוצת קניוני עופר, עורך מדי יום שלישי סדנאות בישול בריא לילדים:  "שפים קטנים", בהנחיית הצוות המקצועי של "מבשלים עם תמי".
 • שישי Live במתחם חוצות המפרץ

  מתחם חוצות המפרץ OUTLET – בבעלות קבוצת קניוני עופר ואשטרום נכסים, המהווה את מרכז הקניות המרכזי של תושבי חיפה, הקריות והסביבה, יערוך בימי שישי, במהלך חודש יוני,   במופעי  שישי Live .
 • מופעים והצגות קיץ במתחם חוצות המפרץ

  מתחם חוצות המפרץ OUTLET ,  בבעלות קבוצת קניוני עופר ואשטרום נכסים, המהווה את מרכז הקניות המרכזי של תושבי חיפה, הקריות והסביבה,  מציע בימי שבת, בחודש יוני מופעים והצגות לילדים ולכל המשפחה.  
 • תערוכת "דרכים נעצמות"

  אירוע מיוחד בתערוכת "דרכים נעצמות" שמוקדשת ליצירתו של שלומי שוורצברג במוזיאון ינקו דאדא
 • פסטיבל היין חוזר לחיפה

  לאחר ההצלחה לה זכה בשנים האחרונות פסטיבל היין המסורתי ובתזמון מושלם לחג השבועות, חוזר בתאריכים 5-6.6 הפסטיבל אל חיפה ואל רחבת גן האודיטוריום המקסימה.
 • ערב התרמה לעמותת ימין סעד

  עמותת "ימין סעד" תומכת ומלווה ילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם מחיפה והקריות.
 • של מי החיים האלה

  אחת ההצגות המצליחות בשנות השבעים בלונדון ובברודווי ועובדה גם לסרט קולנוע בכיכובו של ריצ'ארד דרייפוס.
 • Leftovers

  תערוכה חדשה ב"מוזה 42", מכללת אורנים, פתיחה: רביעי 22.5, Leftovers הוא פרויקט אוצרותי שבמרכזו יצירה משותפת של שישה אמנים, סטודנטים לתואר שני, שהם אמנים / מורים
 • פסטיבל "חקלאות, ים ואדם"

  המועצה האזורית חוף הכרמל ועמותת התיירות "כרמלים" מזמינות את הקהל הרחב ליהנות מחג הקציר בנוף הירוק    
 • רוטרי חיפה והטכניון: באוהאוס בחיפה

  יוזמה עצמאית של מועדון רוטרי חיפה מביאה לקידום קשר חשוב בין הפקולטה לארכיטקטורה בטכניון לאוניברסיטה בדסאו עיר הבאוהאוס בגרמניה.
 • מוני מושונוב באדיבות מרכז עולי אירופה

  יום העיון השנתי של "פסגות כרמל" ואוניברסיטת חיפה

  כ- 100 איש הגיעו ליום העיון השנתי של "פסגות כרמל" ואוניברסיטת חיפה בנושא מעגלי תקשורת במציאות משתנה בדיור מוגן
 • מסיבת הרס

  תערוכה "מסיבת הרס" מבקרת את השינויים הערכים החברתיים, התרבותיים, הקהילתיים והסביבתיים הבאים לידי ביטוי בהרס השיכונים הציבוריים ובבנייה החדשה למגורים.
 • "ירחים אלטרנטיביים" ו"צייר את דוד"

  עבודות וידיאו, יצירות רישום וציור של האמן הגרמני רוברט פופלב
 • ביקור הנשיאה העולמית של  ארגון אינרוויל בחיפה

  ארגון אינרוויל (Inner Wheel) הוא ארגון עולמי של נשים מתנדבות הפועל לצד מועדוני רוטרי. בישראל חברות בארגון, זו לצד זו, נשים יהודיות וערביות. 
 • מתנת חג לעיר ממועדון רוטרי חיפה

  בפקניק רב משתתפים חגגו חברי מועדון רוטרי חיפה את חנוכת חורשת רוטרי לשכנות טובה הממוקמת על צלע ההר ליד אכסניית הנוער
 • תערוכת Cultural Mosaic

  פתיחת חגיגית של תערוכת הציורים של אמן האקוורלים (ציורי מים), רהול צ'אקרבורטי, תתקיים ביום ראשון, 12.05.2019
 • יריד משחקי חשיבה בעופר גרנד קניון חיפה

  מגוון משחקי חשיבה ב-25% הנחה, טורניר נושא פרסים בכל יום, הנחות בלעדיות בימי היריד ללקוחות my OFER ועוד.
 • מורשת בעצמאות

  ביום העצמאות ה-71 של מדינת ישראל משרד התרבות והספורט והמועצה לשימור אתרים פותחים דלתות ב-71 אתרי מורשת.
 • בית הגפן מציג: Week'and No' 3

  סופ"ש פעיל בבית הגפן, חיפה – סיורים, מופעים, במה חצופה, גלריות ועוד
 • מופעים והצגות במתחם חוצות המפרץ אאוטלט

  מתחם חוצות המפרץ OUTLET ממשיך עם מסורת הצגות לילדים ולכל המשפחה  בימי שישי עם מופעי "שישי "LIVE ובימי שבת במהלך חודש מאי. הפעילות כוללת הצגות, מופעים ופעילויות בחינם
 • הזוכים בפסטיבל חיפה הבינלאומי ה-29 להצגות ילדים

  למעלה מ-30,000 מבקרים פקדו עד כה את הפסטיבל שיימשך עד ה-24 לחודש, ונהנו משפע הצגות מקור, הצגות מובילות של מיטב תאטראות הילדים בארץ וממופעי רחוב שנבחרו מרחבי העולם.
 • פסח על-חלל בעופר גרנד קניון

  עופר גרנד קניון חיפה, מקבוצת קניוני עופר, עורך פסטיבל פסח על-חלל עם שלל פעילויות ומופעים לכל המשפחה!
 • פסטיבל פסח בקניון עופר הקריון

  קניון עופר הקריון, מקבוצת קניוני עופר חוגג את חג הפסח בפסטיבל פליי דייט עם מגוון הפעלות ומשחקים אתגריים במהלך חו"ל המועד
 • "ירחים אלטרנטיביים"

  עבודת וידיאו של האמן רוברט פופלב בשיתוף האמנית נדין שליפר
 • We Could Be Heroes

  תיאטרון קליפה גאה להציג את הפרויקט " We Could Be Heroes" . הפרויקט, הינו אירוע פרפורמטיבי, אשר יוצג לקהל הרחב במרחב ציבורי החל מה14 באפריל וב40 ערים שונות ברחבי הארץ.
 • "שפים קטנים"

  סדנאות בישול בריא לילדים בעופר גרנד קניון חיפה
 • בקק״ל יודעים שבא אביב

  מה לעשות עם הילדים בחופשת פסח? קרן קימת לישראל מציעה מגוון פעילויות חינמיות לילדים (והוריהם) בפריסה ארצית במיוחד לחג האביב ולמזג האוויר הנעים, המתאים לטיולים ברחבי הארץ שצפוי בחול המועד פסח
 • שבת משפחות קבוע בקניון סינמול

  מידי שבת קניון הסינמול פותח את שעריו למשפחות הצפון, לשבתות משפחתיות מלאות בפעילויות עם הילדים החל משעה 11:00.
 • בית הספר לקוסמים צעירים

  בפסח הקרוב בפסטיבל חיפה הבינלאומי ה-29 להצגות ילדים מוצאים את ליאור סושרד הבא בבית הספר לקוסמים צעירים – הדור הבא של הקוסמים בישראל
 • רוטרי חיפה תורם לנזקקים לפני החג, "קמחא דפסחא".

  מועדון רוטרי חיפה מגייס מחבריו גם השנה כבכל שנה תרומות נדיבות למען "קמחא דפסחא". התרומות מיועדות לבית ההסעדה
 • "שרוולי עצים"

  אירוע שירה בשיתוף הליקון במוזיאון ינקו-דאדא במסגרת השתתפותה של המשוררת נדיה עדינה רוז במקבץ התערוכות 3D
 • פסטיבל מפה ומצה - בחג הפסח

  מופעים לכל המשפחה, מפגשי סופר, הצגות לילדים, סדנאות יצירה, הפעלות מיחזור ופעילויות מלאכות קדומות
 • פסטיבל תחביבים במתחם חוצות המפרץ

  במהלך חול המועד פסח פסטיבל תחביבים בין התאריכים 21.4.18-24.4.18, ימים ראשון עד רביעי, אשר יציע מגוון רחב של פעילויות מעשירות להורים ולילדים.
 • שבת משפחות בקניון סינמול

  קניון הסינמול פותח את שעריו בפני משפחות הצפון לשבתות משפחתיות מלאות בפעילויות עם הילדים החל משעה 11:00, ועכשיו הקניון מציג את הפעילויות החדשות בחודש אפריל.
 • ביום הבחירות בוחרים לבלות בגרנד!

  עופר גרנד קניון חיפה, מקבוצת קניוני עופר, מזמין את כל משפחות הצפון וילדיהם ביום הבחירות, יום שלישי ה-9.4, להופעה של כוכבת הילדים "היללי",
 • מופעים והצגות בימי שבת בחודש אפריל במתחם חוצות המפרץ  

  מתחם חוצות המפרץ OUTLET, בבעלות קבוצת קניוני עופר ואשטרום נכסים, המהווה את מרכז הקניות המרכזי של תושבי חיפה, הקריות והסביבה,  ממשיך עם מסורת הצגות ומופעים לילדים ולכל המשפחה,  בימי שבת, גם בחודש אפריל.
 • הפנינג בחירות במתחם חוצות המפרץ אאוטלט

  מתחם חוצות המפרץ OUTLET – בבעלות קבוצת קניוני עופר ואשטרום נכסים, המהווה את מרכז הקניות המרכזי של תושבי חיפה, הקריות והסביבה חוגג את יום הבחירות בהפנינג לוהט
 • אמנים במושבה פרדס חנה כרכור

  מזה שני עשורים נחשב למוסד אמנותי מוביל. חובבי אומנות ותרבות על משפחותיהם מכל רחבי הארץ פוקדים את מושבת האמנים והיוצרים הגדולה בישראל לשלושה ימים.
 • פסיפס של ארץ ישראל בחול המועד פסח

  30 מוזיאונים ואתרים הנפתחים לציבור חינם בכל ימי חול המועד פסח, בחסות בנק הפועלים
 • בית הגפן מציג: Week'and No' 2

  סופ"ש שני פעיל בבית הגפן: סיורים, מפגשים, סרטים, במה חצופה, גלריות ועוד
 • בשורה חשובה להורים ולילדים לקראת הפסח

  פסטיבל חיפה הבינלאומי ה-29 להצגות הילדים יקיים השנה לראשונה גם הצגות המותאמות לילדים בעלי צרכים מיוחדים
 • שבת משפחות בקניון סינמול

  בשבת הקרובה 30.3 המבקרים בקניון ייהנו מסדנת אפייה מפתיעה לקונדיטורים הקטנים – סדנת קפקייקס.
 • ביום הבחירות בוחרים בהפנינג בנמל קיסריה

  המלך הורדוס מזמין את כל המשפחה למפגש הומוריסטי בין עבר להווה באווירה ססגונית בהשתתפות מיטב להטוטני ואומני הקרקס והתיאטרון של ממלכת יהודה
 • סימנים של חולשה

  תזמורת המהפכה – מגופי המוסיקה הצעירים והנועזים הפועלים כיום בארץ בניהולם של רועי אופנהיים וזהר שרון -חוברת אל ברי סחרוף ורע מוכיח כשאליהם תצטרף גם מקהלת בת שיר – הסימפונית חיפה
 • ירח משתקף באספלט

  גלריה בית הגפן וסטודיו משלך שמחות להודיע על פתיחת תערוכה קבוצתית בפרויקט 'מנהיגות נשים בתרבות' של אמניות המגיעות ברובן מרקע מסורתי.
 • סופ"ש של טעמים בגרנד מרקט

  עופר גרנד קניון חיפה מקבוצת קניוני עופר מציג, זו השנה הרביעית, את יריד האוכל הגדול, המגוון והאיכותי בצפון, "הגרנד מרקט".
 • מוזיאון ינקו דאדא מציג שתי תערוכות חדשות:

  לנה ועודד זידל, ובחלומי… ינקו – עבודות המגיבות ליצירותיו של מרסל ינקו – אייל אסולין – MAU – עבודת קיר בה מוצגים סממני סטטוס היסטוריים אל מול אלה העכשוויים. פתיחה שבת 23.3.19 בשעה 13:00
 • פורים שובר קופות

  חגיגות ענק לכבוד פורים בקניון הסינמול ברוח הקולנוע , בין התאריכים 20.3-22.3 קניון סינמול הופך לפסטיבל פורים.
 • נטלי אילון, ביצה וולקנית, סטילס צילום באדיבות המכון לאמנות / אורנים

    הגלריה I מכללת אורנים

  תערוכה חדשה: מעט אש בכלי נטלי אילון ואבי סבח  אוצרת אורית בולגרו פתיחה 17.3.19, ראשון,12:30 נעילה 18.5.19
 • עופר הקריון קריית ביאליק. צילום: מורן קדוש

  קניוני עופר חוגגים את יום האם במגזר הערבי (عيد الأم)  

  קבוצת קניוני עופר תציין  את יום האם במגזר הערבי  ב 10 קניונים ברחבי הארץ, במסגרת זו יערכו מבצעי ענק של עד 70% הנחה במגוון רשתות מובילות.
 • את פורים חוגגים רק בספורטן חיפה

  מקווים שהכנתם לעצמכם כבר תחפושת מקורית, כי השנה אתם חוגגים את פורים בהפנינג צבעוני ומיוחד
 • לילך לב ארי פרופ קרדיט: יח"צ

  יום האישה הבינלאומי במכללת אורנים

  יום האישה הבינלאומי במכללת אורנים – פרס גולדה מאיר לשנת 2019
 • "עונות השנה"

  אנסמבל סולני תל אביב בערב מגוון ומהנה בסימן כינור ומנדולינה, עם הסולנים נגן המנדולינה הבינלאומי יקי ראובן והכנר קובי רובינשטיין, ובניצוחו של ברק טל.
 • מחווה למורה והאמן אלי שמיר ולתלמידיו אמני הצפון

  מוזיאון ישראל בחר לקיים מחווה לאמן אלי שמיר ולתלמידיו בני הצפון.
 • פסטיבל מגונדרות

  לכבוד יום האישה – ספורטן חיפה בפסטיבל חגיגי שכולו מוקדש להעצמה נשית
 • סיורי שבתות בלב ואדי ניסנאס

  בואו להכיר את ואדי ניסנאס דרך האנשים שיפתחו את הדלת ויזמינו אתכם פנימה, לשתות קפה או תה צמחים מהביל, לשמוע סיפור ולשאול שאלות.
 • רואים משם שומעים מכאן

  סדרה של מופעי אופרה מצולמים בביצוע הגדולים והטובים שבמוסיקאי האופרה הפועלים היום, זמרים, מנצחים במאים ומעצבים. יצירות שצולמו על הבמות הנחשבות בעולם ובאיכות הקרנה מעולה.
 • פסטיבל בנמל: חגיגת פורים צוהלת ושמחה

  המלך הורדוס מזמין את כל המשפחה למפגש הומוריסטי בין עבר להווה באווירה פורימית וססגונית בהשתתפות מיטב להטוטני ואומני הקרקס והתיאטרון של ממלכת יהודה
 • יום האישה בתאטרון חיפה

  לרגל יום האשה עולות שתי הצגות נפלאות של תיאטרון דימונה על במת תאטרון חיפה
 • היה דבש!

  ממש כמו כוורת דבורים, כך נראה פאב 'מומוס' במהלך ההרצאה בסגנון טד שהעבירה השבוע פרופ. תמר קיסר ממכללת אורנים.
 • משנכנס פורים, חוגגים בגרנד!

  עופר קניון גרנד חיפה, מקבוצת קניוני עופר, מזמין אתכם לחגוג את החג הכי צבעוני בשנה עם מגוון פעילויות והטבות שלא תרצו לפספס.