כנס מנהלים מכבי מחוז צפון 2018

במהלך הכנס הוצגו שלל פעילויות המרחבים במחוז הצפון במהלך 2017, וכן נחשפו חלק מתכניות ארגון הבריאות לשנת 2018. אחד הנושאים המרכזיים שעלו, היה איכות הרפואה הקלינית בצפון.
כנס המנהלים השנתי של מכבי שירותי בריאות במחוז צפון התקיים השבוע במלון אלמא, זיכרון יעקב. במסגרת הכנס, שנערך יומיים, הוצגו תכניות העבודה של מחוז הצפון לשנת 2018. את הכנס פתח בדברי ברכה, מנכ"ל מכבי רן סער ולאחריו עלו לבמה, ראש חטיבת הבריאות פרופסור נחמן אש, ראש אגף משאבי אנוש ארי אור וראש מחוז הצפון ד"ר גלית קאופמן.

מנכ"ל מכבי, רן סער, בכנס. צילום: מירב אובנטל.

במהלך הכנס הוצגו שלל פעילויות המרחבים במחוז הצפון במהלך 2017, וכן נחשפו חלק מתכניות ארגון הבריאות לשנת 2018. אחד הנושאים המרכזיים שעלו היה הדגש על איכות הרפואה הקלינית בצפון. כחלק מאסטרטגיית קידום הבריאות, במכבי הציגו את הפרויקטים החדשים והאתגרים לקראת השנה הבאה. בכנס נכחו מנהלי המרחבים של מכבי בצפון שהציגו את ההישגים של השנה שעברה בכל התחומים ואת התכניות לשנה הבאה.
הכנס נערך באווירת הרצאות 'טד' כאשר כל דובר עלה לבמה והציג במשך שבע דקות פרויקט או נושא שונה לצורך למידה, שיתוף והפקת לקחים.
ראש מחוז הצפון, ד"ר גלית קאופמן סיכמה את הכנס ואמרה: "כארגון הבריאות המוביל בארץ אנחנו תמיד שואפים לפרוץ גבולות ולהישאר בפסגה. שנת 2017 הייתה שנה גדושה בעשייה פורייה ומוצלחת בכל המישורים. כעת בשנה החדשה אנחנו מכוונים עוד יותר גבוה, הצבנו מטרות חדשות ויעדים מרחיקי לכת על מנת להעניק לחברינו את שירותי הרפואה האיכותיים ביותר".

ד"ר גלית קאופמן, ראש מחוז צפון במכבי. צילום: מירב אובנטל.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות