אישומים חמורים: כיצד התחזה הנאשם לנערה בשם "נטלי" וביצע עבירות מין בנערות וילדות?

באחד המקרים שינה הנאשם את שמו ל"חרמן" ושלח לילדה צילום של איבר מינו. "אוהב אותך זונה שלי", כך כתב לה. ובמה עוד הוא מואשם? 
פרקליטות מחוז חיפה הגישה הבוקר לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד אחמד עתאמנה בן 25, בגין מעשה מגונה בקטינות, הטרדה מינית של קטינות, סחיטה באיומים ועוד.

מכתב האישום שהוגש באמצעות עו"ד אילנה פיקוס-רויטבלט עולה כי הנאשם, תושב כפר קרע, פתח בטלפון הנייד מנוי אינסטגרם והציג תמונה של נערה צעירה ואת הכיתוב "נטלי" ו- "לסבית גאה". באחת ההזדמנויות ביקש מנערה בת 13 שתצלם את עצמה ותשלח לו תמונה שלה בחזה חשוף ועם פנים גלויות. הקטינה שהאמינה לנאשם שלחה לו תמונה אולם אז בתגובה הזדהה בפניה כגבר ואיים עליה שאם לא תשלח לו תמונות עירום נוספות בפנים גלויות ובצירוף שמה, הוא יפרסם את התמונה ששלחה לו בחשבון האינסטגרם. הקטינה התחננה בפניו שלא יפרסם את תמונותיה וביקשה ממנו ש"לא יהרוס את חייה". במקביל לאיומיו הנאשם גם שלח לנערה תמונות של איבר מינו.

 

הנאשם שלח לנערה תמונות של איבר מינו ואיים עליה. צילום: אילוסטרציה.

בהזדמנות אחרת, כך נטען בכתב האישום, הנאשם שינה את שם המנוי באינסטגרם ל-"חרמן", פנה לקטינה כבת תשע כשהוא מציג עצמו כ-"אליאב", וביקש ממנה לצלם את עצמה ולשלוח לו תמונות עירום שלה בפנים גלויות. לאחר שהילדה שלחה אליו את התמונות הוא שמר אותן בטלפון הנייד שלו. עוד הוא נאשם כי שלח לאותה קטינה תמונה של איבר מינו החשוף וכתב לה: "אוהב אותך זונה שלי" וכמו כן שאל אותה אם היא אוהבת אותו ואם היא אוהבת את איבר מינו. בהמשך כך עולה מכתב האישום, איים עליה שאם תנסה לחסום אותו הוא יפרסם בכל הארץ את התמונות ששלחה לו. הנאשם גם ביקש מהקטינהמשתצלם את איבר מינו של אחיה הקטין ותשלח לו. הקטינה סירבה לכך, ומחקה את מנוי האינסטגרם שלה על מנת להפסיק את פניותיו.

הפרקליטות ביקשה היום מבית המשפט המחוזי בחיפה לעצור את הנאשם עד תום ההליכים נגדו.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות