מרגש: מה אמר המפכ"ל בביקורו בבית החולים רמב"ם ללוחמי הימ"מ שנפצעו בג'נין ? צפו בסרטון

היום בבוקר הגיע מפכ"ל המשטרה רוני אלשיך לבקר בבית החולים רמב"ם בחיפה את לוחמי הימ"מ שנפצעו בחילופי האש בג'נין. צפו: מה אמר המפכ"ל לפצועים ? 
מפכ"ל המשטרה רוני אלשיך ביקר הבוקר בבית החולים רמב"ם בחיפה את לוחמי הימ"מ שנפצעו בחילופי האש בג'נין. את אלשיך ליוו בביקור המרגש גם סגן מפקד מג"ב, תנ"צ עוזי לוי, מפקד מחוז חוף, ניצב פרץ עמר ומפקד הימ"מ, נצ"מ נ'.
דקה אחר דקה, תיארו הלוחמים בפני המפכ"ל את שארע בפעילות המבצעית המורכבת שבמהלכה נפצעו השניים וחוסל המחבל.
מפקד הימ"מ תיאר בפני אלשיך את הפעילות עליה פיקד בשטח ובין היתר אמר: "גם אם הייתי עושה תרגיל עם הסיטואציה הזו לכל הצוותים, אף אחד לא היה פועל כל כך טוב כמו הלוחמים האלה".

מפקד הימ"מ ליד מיטת הפצועים הבוקר ברמב"ם. צילום: דוברות המשטרה.

המפכ"ל התרשם מאומץ ליבם של הלוחמים שפעלו מול המחבל בעימות חזיתי, בעת שזה פתח לעברם ואמר מעל מיטתם של הפצועים:
"הימ"מ שב והוכיח יכולות מבצעיות ומודיעיניות מן השורה הראשונה. היחידה מבצעת פעילות מבצעית בהיקפים חסרי תקדים והיא רושמת מדי יום הישגים מבצעיים משמעותיים במלחמה בטרור ובפשיעה החמורה. הפעילות לסיכול חוליית הטרור שרצחה את הרב רזיאל שבח ז"ל, הייתה חלק מפעילות ענפה לפיענוח הרצח המתועב ולסיכול כוונות רצח נוספות של החוליה וסייעניה".

המפכ"ל בביקור לוחמי הימ"מ הפצועים ברמב"ם. צילום דוברות המשטרה.

 

המפכ"ל הודה ללוחמים על אומץ ליבם ואיחל להם החלמה מהירה וחזרה מהירה לכשירות מבצעית: "בשם אזרחי ישראל כולם, אני מצדיע לכם ומתחייב כי נמשיך לפתח את הימ"מ כיחידה לאומית ללוחמה בטרור", אמר.

צפו בביקור המרגש של המפכ"ל עם הפצועים, היום בבית החולים רמב"ם: 

צילום דוברות המשטרה


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות