גם מנכ"ל וגם פרשן ספורט

עדי אדלר מנכ"ל "תמן", הוא אוהד מכבי חיפה. לפני כמה ימים הוא לקח חלק כפרשן לכל דבר ועניין בתכנית "הללי אורגינל"; אדלר סיפר "זו בהחלט חוויה יוצאת דופן עבורי להיות מהצד השני"
עדי אדלר ומשה אופק, הם בעלים ומנכ"לים משותפים של חברת תמן העוסקת בפיתוח יצור והרכבה של אביזרי רכב לנכים. אדלר הוא גם חובב כדורגל מושבע אוהד ומנוי למשחקי הקבוצה כמה עשורים. בנוסף הידע שלו בכדורגל בפרט ובספורט בכלל הוא עצום.

אדלר השתתף בתכנית "הללי אורגינאל" ברדיו 104.5 רדיו צפון, נטל חלק כפרשן לכל דבר ועניין, והשתתף בראיונות עם המאמנים הספורטאים והעיתונאים העולים לשידור מידי שבוע. "זו בהחלט חוויה יוצאת דופן עבורי להיות מהצד השני, לראיין, לשמוע להאזין ובעיקר לשאול ולהביע", אמר אדלר.

בחור מבין כדורגל ומבין עניין. תמונה: יחסי ציבור

בחור מבין כדורגל ומבין עניין. תמונה: יחסי ציבור

עדי אדלר הוא אוהד מכבי חיפה אבל שותפו משה אופק אוהד הפועל חיפה. שניהם תושבי הקריות. "אין ביננו חילוקי דעות, הוא יודע מה מקומו בכל מה שקשור לכדורגל", אמר עדי בחיוך.

יוני הללי המגיש של התוכנית אירח את אדלר בתוכניתו ובסיומה העיד כי אדלר לא הפתיע אותו: "הוא עלה אצלנו לשידור כמה פעמים בחודשים האחרונים ונתן דברי פרשנות טובים, וזו הסיבה שהזמנתי אותו להיות אורח. לקח זמן עד שהוא הסכים לבוא, אבל כשהגיע הרגשנו רוח מיוחדת.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה