"באתי לחזק את רפואת הילדים בקהילה"

מכבי שירותי בריאות פתחה את שנת 2018 עם בשורה משמחת לילדי קריית אתא והסביבה. רופא מומחה ברפואת ילדים הצטרף לצוות הרפואי של מכבי בקריית אתא.
ד"ר צבי דוידוביץ', מומחה ברפואת ילדים, מצטרף לצוות הרפואי בעיר ויגביר באופן משמעותי את המענה הניתן לאלפי הילדים בקריה. בהמשך הוא צפוי להתמנות במקביל למנהל הרפואי של מכבי במרחב נהריה-עכו-מעלות, ובכך לתרום מניסיונו בשני המישורים.

ד"ר צבי דוידוביץ' (37) נשוי+3,  למד רפואה במסגרת העתודה האקדמית באוניברסיטת תל אביב. עם סיום לימודיו התגייס לצבא ושירת כרופא קרבי בחטיבת גולני ובהמשך כרופא תעופתי בבית הספר לטיסה. בתום שירותו הצבאי התמחה ברפואת ילדים במרכז שניידר לרפואת ילדים.

 

 

ד"ר צבי דוידוביץ'. צילום: מכבי.

 

לאחר שסיים את ההתמחות עבד כרופא ילדים בכרמיאל ובמורשת, ובחודשים האחרונים חיפש אחר אתגר חדש שבו יוכל לתרום לקהילה גם כמנהל רפואי וכך הגיע למכבי. ד"ר דוידוביץ' הצטרף לצוות הרפואי בקריית אתא כרופא ילדים ובחודש מרץ הקרוב ימונה למנהל הרפואי של מכבי במרחב נהריה-עכו-מעלות. "אני מאמין שהשילוב בין מנהל רפואי לרופא ילדים הנמצא בשטח יכול לתרום בצורה משמעותית משום שאין דרך טובה יותר לחיות את העשייה היומיומית כמנהל וכרופא מאשר מפגש יומיומי עם מטופלים. רופא שחי את השטח ונתקל בבעיות לומד בדרך הזאת את מתן הפתרונות האידיאלי לחולה הבודד ולקהילה".

ד"ר דוידוביץ' מגיע לקריית אתא בכדי לחזק את המקום של רופא הילדים בקהילה על ידי טיפול מקצועי ויחס אישי לילדים. "אני חושב שיש לחזק את המעמד של רופא הילדים בקהילה. הדמות של הרופא הטוב והאהוב שכולם מכירים, המקצוען, המאסטר, שכולם סומכים עליו ומרגישים בטוחים בידיו. רופא הילדים בקהילה הוא עמוד השדרה של רפואת הילדים. אני מאוד מאמין בדרך הזאת, מקבל את השליחות הזו בשתי ידיים ומתרגש לקראת התפקיד החדש".

 

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות