חלק מחומה קרס בחיפה והתושבים בפאניקה: "זו סכנת נפשות"

חלק מחומה קרסה בצומת הרחובות בן גוריון והגפן ויצר מפגע חמור אשר סיכן את חיי העוברים והשבים ברחוב. "עברתי שם אתמול בערב עם הילדה בעגלה ובחושך כמעט נפלתי. זה פחד אלוהים". העיריה: "המקום גודר באופן מיידי על מנת למנוע סכנה ובוצעו הסדרי מעבר עוקפים להלכי רגל".
חלק מחומה קרסה אתמול בחיפה, בצומת הרחובות בן גוריון והגפן בעיר. במקום פועל אתר בנייה, והתושבים חוששים: "אתמול בערב כמעט נפלתי שם עם הילדה בעגלה. בחושך כמעט נפלתי לבור הזה, זה פחד אלוהים", סיפרה אולגה סורקוב, סכנת נפשות".

 

 

חלק מהחומה קרס. "סכנת נפשות". צילום: יורגו חדאד

 

גם יורגו חדאד המתגורר בסמוך אמר היום כי מדובר במפגע אשר עלול היה להעלות באסון כבד: "זה ממש מלחיץ כי יש המון אנשים באיזור שעוברים ומטיילים. לי בעצמי יש שני ילדים בני 5 ו-9 ואני לא רוצה לחשוב מה יכול לקרות. אחרי שהחומה קרסה הגיע אתמול מישהו ושם סורגים במקום אבל זה עדיין מאוד מפחיד וחובה לתקן את זה באופן דחוף".

 

החומה שקרסה. "אתמול בערב כמעט נפלתי שם בחושך עם הילדה והעגלה". צילום: יורגו חדאד

 

בפוסט בפייסבוק אשר העלה בנושא מיקי פורמן, אשר הודיע לאחרונה על התמודדותו לראשות העירייה, כתב פורמן בין היתר: "איפה הפיקוח ?!  אם לא ייבנה בדחיפות קיר תומך מאות אנשים ייהרגו. ומה אז תאמר אדוני ראש העיר ?", כך כתב.

מעיריית חיפה נמסר בתגובה: "אגף הפיקוח על הבנייה הגיע למקום מיד לאחר קבלת הידיעה על התמוטטות הקיר. המקום גודר באופן מידי על מנת למנוע סכנה ובוצעו הסדרי מעבר עוקפים להלכי רגל. במקביל ביצע היזם בהנחיית קונסטרוקטור עבודות למניעת המשך קריסת המדרון כפי שניתן לראות בצילומים המצורפים בזה. אגף הפיקוח על הבנייה ימשיך לעקוב אחר העבודות המתבצעות על מנת להבטיח את שלום הציבור".

 

העבודות היום במקום האירוע. צילום עיריית חיפה.

 

 

צילום עיריית חיפה.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות