מה הבטיח לתושבים אביהו האן המתמודד על ראשות עיריית חיפה?

חבר המועצה ויו"ר סיעת הירוקים אשר הודיע על התמודדותו לראשות עיריית חיפה, כבר החל לקיים חוגי בית. מה הבטיח אתמול לתושבים שהשתתפו בחוג בית בקריית חיים ?


"מיד לאחר שאבחר נבצע משאל מקיף בקרב תושבי קרית חיים על היפרדות מחיפה", כך אמר אתמול אביהו האן בחוג בית שהתקיים בקרייה: "בשנים האחרונות אני שומע קולות רבים מצד תושבי קרית חיים שאינם מעוניינים להמשיך להיות תושביה של חיפה. מצד שני ישנם תושבים אחרים ששמחים על היותה של קרית חיים חלק בלתי נפרד של העיר. החלטתי לשים קץ לפילוג הזה שמאיים על קרית חיים ולבצע סקר מיד עם היבחרי בתפקיד".

בכנס דיבר האן גם על תוכניתו לשנות את פני השכונה:" בקרית חיים אין תכנון כולל והוליסטי, הכול מבוצע טלאי על טלאי. רחובות השכונה צרים,יש כאן  בניה רוויה ללא התאמת התשתית לגידול באוכלוסייה, קיימת צפיפות נוראית ברחובות, יש מחסור גדול במקומות חניה וצירי תנועה מרכזיים פקוקים בשעות מסוימות. הפתרון שאני מציע הוא להקפיד על איזון בין הדרישה לבניה בתקן רעידות אדמה (תמ"א 38) למערכות התשתית והחניה הקיימות בשכונה, וכן פיתוח תשתיות לשבילי אופניים ויצירת תרבות של רכיבה ".

האן דיבר גם על החינוך בקריית חיים ואמר: "חייבים להשקיע בחינוך מגיל ילדי הגן ועד התיכון. אני אקדם רפורמה והקמה של צהרונים נוספים, תמיכה בפרויקטים שונים כמו בית ספר מנגן, ספורט, וכמובן אעזור לתלמידים המתקשים בכל הרמות, וכן אקים מתחמי משחקים לילדים ברחבי קריית חיים"

האן התייחס גם לבעיות איכות הסביבה וזיהום האוויר בקרייה: "אנו תומכים בצורה נחרצת בסילוק מכלי הדלק בחוות המכלים המזהמת. ללא סילוקם לא ניתן יהיה לשדרג את האזור, חייבים לטפל במפגעים הנגרמים בעקבות בניית הנמל הצבאי סמוך לחוות המכלים. כבר עכשיו הנמל החדש גורם לנסיגת חוף הים, החול, ומאיים בכלל על חוף נאות".
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור מבצע חיסוני הילדים: האם חיסנתם/תחסנו את ילדיכם נגד קורונה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בלוקאל פוליטי
Ads