חלב דל לקטוז מועשר בסידן וויטמין D עם 3%

יטבתה מרחיבה את קטגוריית החלב המועשר ומשיקה חלב דל לקטוז מועשר בסידן וויטמין D, 3% שומן. החלב החדש יצטרף אל חלב דל לקטוז מועשר 2% אשר השיקה יטבתה לפני 3 שנים. כיום סגמנט הדל לקטוז מהווה כ-3.5% מסך שוק החלב בישראל ומכירותיו מסתכמות בכ-40 מיליון שקלים. סגמנט הדל לקטוז צומח דו ספרתית לאורך השנים ויטבתה היא זו אשר מצמיחה את הסגמנט עם נ"ש יטבתה של 33%.

יטבתה מרחיבה את סגמנט הדל לקטוז ומשיקה חלב דל לקטוז מועשר בסידן וויטמין D עם 3%

לדברי רונית גלעדי דיאטנית מחלבות שטראוס, הלקטוז הוא פחמימה פשוטה (דו סוכר) המצויה בחלב ומכונה גם סוכר חלב. ידוע כי אנשים מאד שונים ביכולת של הגוף שלהם לפרק את סוכר החלב והרגישות לניצול סוכר החלב שונה בין אוכלוסיות שונות. חלב יטבתה דל לקטוז עובר תהליך פירוק הלקטוז לערך של עד 0.5% לקטוז במוצר (בניגוד לחלב שאינו דל לקטוז ומכיל כ-4.8% לקטוז )

לדברי רם סרוגו, מנכ"ל יטבתה, קטגוריית החלב המועשר בישראל צומחת משנה לשנה. הצרכן מחפש את הערך המוסף, גם במוצרי צריכה יומיומיים. לאחרונה השקנו חלב יטבתה PRO, מועשר בחלבון המכיל כפי 2 חלבון מחלב רגיל וכיום אנו מרחיבים את סדרת החלב המועשר עם השקת חלב דל לקטוז 3% שומן על מנת לתת מענה לאוכלוסייה המחפשת פתרונות חדשים.

חלב דל לקטוז מועשר בסידן וויטמין D עם 3% צילום יחצ


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות