קצת גשם והתחלנו ? שלוליות ענק ופקקים ביציאה מחיפה כולל חסימת נתיבים

צפי להפרעות באספקה ולנזקים ברשת החשמל. "אם מבחינים בעצים או עמודים שאינם יציבים ועלולים ליפול, או בענפים העלולים לגעת בחוטי חשמל, יש להודיע על כך מיידית", ביקשו הבוקר בחברה. סופשבוע קר וסוער לפנינו:
אגף התנועה הודיע כי כביש 2 מחיפה ועד איזור ג'סר א-זרקה בדרום הוצף בשעה האחרונה כתוצאה משלוליות ענק על הכביש. השוטרים חסמו נתיב בכביש ועומס תנועה כבד שמתחיל ביציאה בחיפה ועד מחלף עתלית מורגש בדקות אלה.

ניידות של יחידת התנועה כרמל נמצאות במקום ומכווינות את התנועה.

 

נתיב ביציאה מחיפה נחסם, פקקים והכוונות תנועה. אילוסטרציה. צילום דוברות המשטרה.

חברת החשמל הודיעה הבוקר כי היא ערוכה למזג האוויר החורפי וכי צוותי העבודה בשטח תוגברו וערוכים לטיפול בכל הפרעה באספקת החשמל. מרכזי השירות של  103 תוגברו ויותר מ- 200 גנרטורים, במות הרמה ומנופים תודלקו ומוכנים לניוד לכל איזור. נמשכות סריקות קווים, ועבודות גיזום, ובשל התחזית לשלג בפסגות הגבוהות בצפון מובל ציוד כבד לאיזור.

בחברה שבו והדגישו: "אין אפס הפרעות ונזקים ברשת החשמל. בשל גשמים, סופות ברקים, ברד ושלג בצפון, יש צפי לנזקים ברשת החשמל ולהפרעות באספקה, זאת על  אף ההיערכות הנרחבת.

 

עובדים בגשם. צילום: חברת החשמל

בחברת החשמל מבקשים מהציבור לגלות ערנות ולדווח מיידית על חוטי חשמל קרועים או נזקים אחרים לרשת החשמל. "חברת החשמל פועלת לתיקון פגיעות והחזרת אספקה סדירה מהר ככל שניתן", כך נמסר, "יחד עם זאת חשוב לנו להסביר כי לעיתים בשל אופי הפגיעה ברשת משך הטיפול עשוי להימשך מספר שעות. במקרה של פגיעות ברשת החשמל, קריעת חוטים או כל מפגע אחר, הציבור יכול לפנות לחברה דרך יישומון חברת החשמל, דף הפייסבוק, אתר האינטרנט של החברה, מרכזי השירות 103 ושירות הודעות מסרון למספר 0557000103.

200 גנרטורים כבר מוכנים לניוד. צילום: דוברות חברת החשמל

 

בחברה שבים וקוראים לציבור לשמור על כללי בטיחות ובין היתר להסיר ולפנות מהגגות והמרפסות חפצים העלולים לעוף בעקבות הרוחות העזות ולפגוע בקווי חשמל סמוכים. אם מבחינים בעצים או עמודים שאינם יציבים ועלולים ליפול, או בענפים העלולים לגעת בחוטי חשמל, יש להודיע למוקד העירוני 106 או למרכזי השירות 103 של חברת החשמל.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות