"סטטיק, תלמד להיות ג'נטלמן"

בפוסט שהעלתה לפני מספר שעות אור אדי, החצי של הצמד קייט ואור, סיפרה שבמפגש משותף עם סטטיק, אותו היא מכירה שנים מהעיר חיפה, הוא התעלם ממנה בבוטות. "העיקר הוא אומר שהוא מפזר אהבת חינם"
"קייט ואור" הן הגרסה החדשה והנשית לסטטיק ובנאל. הן גם אחראיות ללהיט "Ring Ring" שהגיע כבר ל-970,000 צפיות ביוטיוב, ולהשמעות ברדיו. אור, 23, היא חיפאית במקור, ופרסמה לפני מספר שעות בחשבון האינסטגרם שלה על תקרית לא נעימה שקרתה לה עם סטטיק, אותו היא מכירה שנים עוד כששניהם בילו בחיפה. צ'ילבות מישהו?

קייט ואור, יוותרו על ההשוואה לסטטיק ובנאל. צילום: משה נחמוביץ

קייט ואור, יוותרו על ההשוואה לסטטיק ובנאל. צילום: משה נחמוביץ

ולהלן הפוסט: "סטטיק יקירי.. ביום חמישי האחרון נפגשנו באירוע יום הולדת בתל אביב. אחרי הכרות עוד מימי חיפה בהם אני זוכרת אותך מנסה את מזלך בדיוק כמוני.. נזכרתי שבכל רגע בדרך שלך לפסגה פרגנתי לך וכשהצלחת לא הייתה שמחה ממני. אני יודעת כמה מוכשר אתה וכמה מגיע לך. בחמישי האחרון כשנפגשנו בכניסה לאותה יום הולדת באתי אלייך להגיד שלום ולפרגן והתעלמת ממני בבוטות.. סובבת את הגב והמשכת בשלך. הופתעתי ממך באותו רגע ושוב ניסיתי לפנות אלייך כשעמדתם איתנו לבד בכניסה ושוב התעלמת ממני. לאחרונה השוו בתקשורת את קייט ואור לתשובה הנשית לסטטיק ובנאל. בכל ראיון פרגנתי לך והתגאיתי בהשוואה.. אחרי שראיתי את הסטטוס הזה שפרסמת באותו ערב, אני חושבת שאני אוותר על ההשוואה אלייך.. לא חוכמה לכתוב סטטוסים מפוצצים באינסטגרם, חשוב יותר לעמוד מאחוריהם. אז לפני שאתה מפזר אהבת חינם.. תהיה קודם ג'נטלמן. באהבה תמיד, אור אדי".

הפוסט המקורי.

הפוסט המקורי.

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם