משלימה מנצחת את החרדה

בכללית רפואה משלימה ממליצים: טיפולי רפואה משלימה כטיפול בחרדה
מטופלת הנמצאת בחודש שלישי להריונה, הגיעה למרפאת כללית רפואה משלימה טבריה כאשר היא סובלת מהתקפי חרדה קשים אשר גרמו לה לחוסר יכולת לתפקד ולעבוד. במרפאת כללית רפואה משלימה טבריה הומלץ לה לעבור מספר טיפולים שונים: דיקור סיני, טיפולי שיאצו והומאופתיה. לאחר חודש של טיפולים, התקפי החרדה פסקו והמטופלת חזרה לתפקד.

ד'ר יעקב מטרסו מרפאת כללית רפואה משלימה טבריה צילום- עצמי

את הטיפולים ביצעו מטפלים בכירים במרפאת כללית רפואה משלימה טבריה. טיפולי דיקור סיני בוצעו ע"י המטפלת פזית סגל, טיפולי שיאצו ע"י המטפלת רחל פינטו וטיפולי הומאופתיה ע"י ד"ר יעקב מטרס. המטופלת מדווחת כי תמשיך להגיע לטיפולים על מנת להמשיך ולתחזק ולשפר את מצבה. בנוסף, הודתה על הטיפול המסור שלו זכתה מצוות מרפאת כללית רפואה משלימה בטבריה שהתאימו עבורה את הטיפול הטוב ביותר.

מטפלת רחל סגל מרפאת כללית רפואה משלימה טבריה צילום- סיון בוגנים

ייחודה של הרפואה המשלימה הוא בגישתה ההוליסטית שאינה מפרידה בין מערכות שונות, נפש ורוח ומתייחסת לאדם כשלם. באמצעות גישה זו ומגוון טיפולי גוף ונפש, עוזרת הרפואה המשלימה לחזק את הגוף ולסייע בכל תחומי החיים: חולשה במערכת העיכול, כאבי גב, מיגרנות, בעיות השמנה, בעיות קשב וריכוז, דיכאון, חרדות ועוד.

מטפלת בכירה פזית סגל מרפאת כללית רפואה משלימה טבריה- צילום- סיון בוגנים

כללית רפואה משלימה הינה רשת המרפאות לרפואה משלימה הגדולה בישראל, אשר מונה כ- 50 מרפאות בפריסה ארצית ומציעה מגוון רחב של טיפולים המתאימים לכל הגילאים, מינקות ועד זקנה. כל הטיפולים ניתנים תחת פיקוח רפואי מלא, ע"י צוות מטפלים בכירים ומנוסים, תוך שמירה על מקצועיות ואיכות גבוהה של הטיפולים.

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות