מועדון "החורבה" חוזר לחיים

מועדון "החורבה" חוזר ללילה אחד ובענק: מסיבת שחזור מדוייקת של המועדון המיתולוגי: אותו הצוות, אותם הדיג'יים ואותה המוזיקה! אז מתי ואיפה אתם שואלים?
אז: תחילת שנות האלפיים. החורבה נחשב לאחד מהמועדונים החזקים באזור, ושמו הולך לפניו.

היום: 2018. קובי שטח, מנהל ליין במועדון הגושפנקא בקרית חיים, חובר לרני קאושינסקי, הבעלים של החורבה דאז. יחד הם משתפים פעולה להחזיר לחיים ללילה אחד את מועדון החורבה, במסיבה מיוחדת לבליינים שהחורבה הייתה קרובה לליבם. אז איך הם יעשו את זה?

מתי: יום שישי הבא, 9.2.2018

קונספט: מועדון הגושפנקא הולך להפוך ללילה אחד למועדון החורבה. יחכה לכם שם הצוות של אז: הדיג'יים, המאבטחים, היחצ"נים, הברמנים והברמניות. רחבות הריקודים ישוחזרו אחד לאחד- הרחבה הראשונה היא הרחבה המרכזית הלוא היא הגג של החורבה, רחבת ההיפ הופ, ורחבה נוספת שהיא הרחבה האלטרנטיבית. אותם הדיג'יים יגיעו להנעים לכם את הערב עם שירים מהתקופה!

שחזור מדוייק. קרדיט: מועדון החורבה

שחזור מדוייק. קרדיט: מועדון החורבה

שוחחנו עם דיג'יי דור מלודי, שהיה אז דיג'יי ההיפ הופ של החורבה: "הרחבה שלי היא רחבת ההיפ הופ, בה יתנגנו שירים בערך משנים 2004-2007. אני מנגן את הסט שלי כאילו שאני בחורבה, כאילו החזירו אותי במכונת זמן אחורה. מועדון החורבה זה היה משהו מיוחד. הייתה שם אווירה שאי אפשר להסביר במילים. בזמנו הייתה תחרות גדולה בחיי הלילה, וכולם ידעו שהחורבה עובדת, ועובדת חזק. זכיתי בתור דיג'יי צעיר לנגן שם, היה לי הרבה מזל. ניגנתי שם במשך שנתיים."

אווירה שאי אפשר להסביר במילים. החורבה. קרדיט: מועדון החורבה

אווירה שאי אפשר להסביר במילים. החורבה. קרדיט: מועדון החורבה

קובי שטח, מנהל הליין בגושפנקא, סיפר לנו: "אנחנו משחזרים הכל אחד לאחד. גם את הכלוב המיתולוגי נשחזר בצורה מדוייקת. כל מי שבילה בחורבה מכיר את הכלוב המיתולוגי מהתקרה. אני בכלל פריק של נוסטלגיה. אנחנו אוהבים לשחזר את המועדונים שגדלנו עליהם. באופן כללי הגושפנקא התחיל כליין של ניינטיז, ועם השנים הוא התקדם לעוד סגנונות".

הכלוב הנוסטלגי. גם הוא ישוחזר.

הכלוב הנוסטלגי. גם הוא ישוחזר. קרדיט: מועדון החורבה


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה