אל תתנו להם לבד

בשורה לחובבי הראפ וההיפ הופ שבינכם: בחמישי הקרוב יגיע הרכב כשרוני להופעה חד פעמית ב"קולג' בר" בקרית חיים. מוכנים לגלות איזה?
פתחו יומנים: ב-8.2, יום חמישי הקרוב, "אפוקליפסה" מגיעים להופעה מיוחדת ב"קולג' בר" ברחוב חלוצי התעשייה 79 בקרית חיים. ישבנו לראיון עם חברי ההרכב המוכשרים אלי גרשון ויצחק, שאחראיים ללהיט שבטוח יצא לכם לשמוע, "תן לי לבד", להיט שנוצר בשיתוף עם עידו בי וצוקי. ושתדעו, הם ממש לא רוצים שתתנו להם לבד.

אתם שלושה חבר'ה, משכבות גיל די שונות. איך קרה החיבור?
אלי: "הכרנו במעגלי פריסטייל, שזו תרבות שקיימת בכל הארץ של ראפרים שנפגשים ועושים פריסטיילים. בהתחלה זה היה ההרכב של גרשון ויצחק עם עוד ראפר שהיום הוא יחצ"ן, משה זיו. כשמשה עזב את ההרכב, החלטנו לעשות מוזיקה ביחד".

"הכרנו במעגלי פריסטייל, שזו תרבות שקיימת בכל הארץ". אפוקליפסה. תמונה: יחסי ציבור

לאחרונה חברתם לעידו בי וצוקי.
"נכון. הם שלחו לנו הודעה, קבענו סשן והתחלנו לעבוד. רצינו להגיע גם לקהל שלנו וגם לקהל שלהם. האמת שלא חשבנו שזה יתפוצץ כמו שזה התפוצץ, וזה יצליח ברמה כזאת, אבל זה קרה בסוף. היינו מופתעים לגמרי. אני חושב שהשילוב של הקהלים עשה את השיר כמו שהוא היום".

מאיפה מגיעות ההשראות לשירים שלכם?
"אנחנו כותבים על כל דבר שנראה לנו לנכון. את יודעת, אנחנו לא חושבים מה נכתוב היום או מה נכתוב מחר, פשוט מה שקורה לנו ביום יום, מה שאנחנו עוברים, מה שאנחנו רואים".

"האמת שלא חשבנו שזה יתפוצץ כמו שזה התפוצץ" תמונה: יחסי ציבור

"האמת שלא חשבנו שזה יתפוצץ כמו שזה התפוצץ" תמונה: יחסי ציבור

חושבים על הזירה הבינלאומית?
"הזירה הבינלאומית לא מדברת אלינו, זה אומר לעשות ראפ באנגלית, שאנחנו לא ממש מתחברים".

והחיבור עם עידו בי וצוקי זה משהו שימשיך? זה לא סותר קצת את הסגנון שלכם?
"החיבור איתם המשיך לעוד שיר שגם הוא לא רע בכלל, שנקרא "זומבים". אנחנו ממשיכים בשלנו בין אם כן ובין אם לא, ולא שוללים כלום. אני לא חושב ששינינו את הסגנון שלנו, הדבר היחיד שהשתנה היה ההפקה, אבל הטקסטים נשארו אותם טקסטים, ועדיין נשארנו נאמנים לעצמנו מהבחינה הזאת. ההצלחה אולי גדולה יותר ומסחרית יותר, אבל ממש לא שינינו את עצמנו".

יש משהו שתרצו למסור לקהל בקולג' שיבוא לצפות בכם?
"שאנחנו מוכנים לבוא לתת בראש, ואנחנו אוהבים אותם לגמרי".

"אוהבים אותם לגמרי" קולג' בר. ליין "החברים של איבגי" בחמישי. צילום: ארטיום מירזויאן

"אוהבים אותם לגמרי" קולג' בר. ליין "החברים של איבגי" בחמישי. צילום: ארטיום מירזויאן


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה