מה שהלב שלו בחר

קובי אפללו נחשב לאחד מהזמרים והיוצרים הטובים והמוערכים בישראל. ביום שבת ה-3.2 אפללו יגיע להופעה מיוחדת בזאפה חיפה. ראיון מהלב.
לקראת ההופעה של קובי אפללו בזאפה בחיפה, שתערך ביום שבת ה-3.2 בשעה 22:15, הבאנו לכם ראיון מהלב עם זמר מוכשר, שאחראי לכמה מהלהיטים שהפכו לחלק בלתי נפרד מהפסקול הישראלי, וקיבעו את מעמדו כאחד מהזמרים והיוצרים הטובים והמוערכים בישראל.

מוזיקה זה משהו שתמיד היה חלק ממך? 

"מאז ילדותי שרתי, בתקופת התיכון פחות כי יותר הייתי באזורי הספורט כדורגל וכדורעף, אבל אחרי השירות הצבאי חזרתי לשם".

כשהוצאת את הסינגל הראשון שלך, האמנת שתצליח במימדים האלו?

" הסינגל הראשון היה "בא מן השתיקה", והאמת שלא צפיתי כלום. בתוכי האמנתי וידעתי שהשיר טוב, אבל זה לא משהו שאתה יכול לצפות או לדעת מראש, אז נשאר רק להתפלל ולקוות".

קיבעו את מעמדו כאחד מהזמרים והיוצרים הטובים והמוערכים בישראל. צילום: רגב גל

מה השיר שלך שאתה הכי מתחבר אליו?

"ים הרחמים, זה שיר שיש בו את כל הערכים שאני מאמין בהם".

אתה כותב ומלחין את השירים בעצמך? מאיפה מגיעה ההשראה?

"כמעט את כולם, מקורות השראה יכולים לבוא מהמון מקומות וחוויות בחיים, סיפורים, רגשות, התמודדויות, קשיים חלומות ותקוות".

יש הרגשה מיוחדת כשאתה מגיע להופיע בצפון בו גדלת

"להגיע לצפון מבחינתי זו הרגשה של חזרה הביתה, שלא משנה מה יחבקו אותי כאן. אני מרגיש את הקהל הצפוני, כמו מן תחושה של הזמינו אותי אליהם לסלון".

ביום שבת הקרוב אתה מופיע בזאפה בחיפה. איזה שירים תבצע?

"במופע הזה יהיו שירים מכל האלבומים, כל הלהיטים הגדולים לצד הסיפורים שמאחוריהם, שיש לציין יכולים להיות מאוד משעשעים. ביניהם יהיו: מראות, לצידך, שמרי עליי, בא מן השתיקה, ים הרחמים, מה שהלב בחר, צחורת כנף, שיר געגועים, מכתב לאחי ועוד רבים".

 

אפללו וההרכב המלווה אותו כובשים את הבמה עם טקסטים עצמתיים ומרגשים, עם שירים נוגעים ללב מתוך רפרטואר מפואר. מאחורי אפללו כבר ארבעה אלבומים מצליחים, אשר הגיעו למעמד אלבומי זהב ופלטינה ושהנפיקו להיטים רבים.

כמו כן, אתמול יצא שיר חדש לאפללו "חוזרים לחיים", שזה גם שיר הנושא של סדרה חדשה שתעלה בשבוע הבא בערוץ 10, סדרה תיעודית על עולם ההשתלות.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה