מבצע משטרתי מתוחכם: מי ניסה לפתות את "נטלי המאממת מהצפון" ומי לבש חיתול ? 

לצורך המבצע המשטרתי הנועז עוצב במיוחד החדר ממנו פעלה חוקרת הסייבר בצפון. הבוקר הוגשו חמישה כתבי אישום בפרשה. איך נלכדו הנאשמים ? 
למשה פינגבוים (27), ירון לוי (32), אייל הוברמן (35), דניאל סיוון (55) ואדם נוסף אשר שמו אסור לפרסום, לא היה שמץ של מושג שמאחורי הנערה המתוקה הקוראת לעצמה בכל הזדמנות "נטלי המאממת", עומדת חוקרת סייבר ממחוז צפון. כך עולה מכתב האישום אשר הגישה הבוקר פרקליטת מחוז חיפה לבית המשפט המחוזי בעיר.

השוטרת יצאה במהלך החודשים ספטמבר-נובמבר 2017 למבצע נועז במסגרת המאבק בעבריינות מין נגד קטינים ברשת.

מכתב האישום אשר הוגש באמצעות עו"ד יונתן קץ מפרקליטות מחוז חיפה, עולה כי השוטרת הונחתה להציג את עצמה ב"טוטאל צ'אט" וב"תפוז צ'אט" בתור נערה מתוקה בת 13 שכינוייה "נטלי המאממת מהצפון", מה שישכנע את החשודים כי אכן מדובר בבת עשרה אותנטית. השוטרת הגיבה בצ'אט לפניות מצד חשודים, ופיתחה איתם שיחה בצ'אט ובהמשך באמצעות ה-WhatsApp והסקייפ, כאשר היא מציינת מיד בתחילת השיחה שנטלי בת קצת יותר מ-13.

לצורך המבצע עוצב החדר ממנו פעלה החוקרת כחדר של ילדה צעירה עם כל הסממנים הנחוצים, נפתח חשבון סקייפ תחת השם "Nataly Levi", ובנוסף נרכשו טלפון סלולארי וכרטיס סים בכדי לנהל שיחות עם חשודים ב-WhatsApp.

"הנאשם חשף את איבר מינו בפני "נטלי" והחל לאונן בפניה". מתוך כתב האישום. צילום: אילוסטרציה

על פי כתבי האישום, מואשם משה פינגבוים כי פנה אל "נטלי" תחת הכינוי "שמואל1, גבר בן 24 מהמרכז" ולאחר שכתבה לו שהיא בת 13 וקצת, החל להפנות אליה התייחסויות חוזרות המתמקדות במיניותה וכן הצעות חוזרות בעלות אופי מיני, בכך ששאל את "נטלי" אם היא בתולה, אם היא ראתה פעם איבר מין של גבר ואם היא רוצה לראות. בהמשך שיחתם מסרה לו "נטלי" את כתובת חשבון הסקייפ. "במהלך שיחת הוידאו, הפשיל הנאשם את מכנסיו והתיישב מול המצלמה כשחיתול בלבד לגופו. בהמשך, פתח הנאשם את החיתול, חשף את איבר מינו בפני "נטלי" והחל לאונן בפניה במשך כעשרים דקות שלאחריהן, לבש חיתול חדש. כל זאת עשה הנאשם לשם גירוי, סיפוק או ביזוי מיניים", כך נטען בכתב האישום.

נאשם נוסף, ירון לוי, מואשם כי במהלך ההתכתבויות שלח ל"נטלי" תמונה של איבר מינו והציע לה הצעות מיניות: "הנאשם פנה אל "נטלי" תחת הכינוי "סקסי 24, גבר בן 24 מהמרכז". הנאשם שאל את "נטלי" אם היא מתחרמנת לפעמים, אם ניסתה לגעת בעצמה ולגמור, אם ניסתה ללטף את עצמה למטה בין הרגליים, אם היא רוצה לראות לו את הבולבול ואם היא תראה אותו לחברותיה מהכיתה", כך נטען בכתב האישום. עוד טוענת הפרקליטות בכתב האישום כי "הנאשם שלח ל"נטלי" תמונה של איבר מין גברי, שאל מה חברותיה אומרות עליו וכתב לה שהיה רוצה שתיגע בו ותלטף אותו". בהמשך שוחח עם "נטלי" ב-WhatsApp וביקש כי תשלח לו תמונות שלה.

"הנאשם שאל את 'נטלי' אם ניסתה ללטף את עצמה בין הרגליים". צילום: אילוסטרציה

הנאשם אייל הוברמן מואשם כי במהלך ההתכתבויות שלח ל"נטלי" סרטונים ובהם גבר מתפשט ומאונן וכן תמונה של איבר מין גברי: "הנאשם שאל את "נטלי" אם היא לבד בבית והיא השיבה לו שלא הלכה לבית הספר משום שהיא מצוננת. אז שאל אותה הנאשם בין היתר מה היא לובשת, אם יש לה חבר, אם היא התחבקה עם החבר שלה, איך היא נראית, ומה גודל החזה שלה. במהלך השיחה, שלח הנאשם ל"נטלי" 6 סרטונים בהם נראה גבר פושט את הגופייה שלובש, פושט את מכנסיו, פושט את תחתוניו ומאונן מול המצלמה עד אשר מגיע לפורקן. הנאשם טען כי מדובר בחבר שלו, ושאל את "נטלי" אם הסרטונים מעניינים אותה".

נגד דניאל סיוון נטען בכתב האישום כי במהלך ההתכתבויות שלח ל"נטלי" תמונות פורנוגרפיות בהן תמונות של ילדות עירומות. בהמשך,
"הנאשם שאל את "נטלי" אם היא אוהבת תמונות מחרמנות ושלח לה תמונה של אישה מבצעת מין אוראלי בגבר. הנאשם שאל את "נטלי" אם היא קיימה יחסי מין, אם היא נראית מפותחת לגילה, אם היא יודעת להתנשק עם הלשון, אם ראתה את הוריה שוכבים ביחד ואם היא יודעת לבצע מין אוראלי. "הנאשם שלח ל"נטלי" תמונות פורנוגרפיות נוספות ושאל אותה אם היא רוצה ללמוד לגמור ואם היא יודעת לאונן. הנאשם ביקש מ"נטלי" לנעול את הדלת של חדרה, לשלוח לו תמונה שלה וכן, לפשוט את בגדיה ולמלא אחר הוראותיו. הנאשם שלח ל"נטלי" תמונה של אישה מבצעת בעצמה מעשה מגונה ושאל אם היא יודעת לעשות ככה".עוד נטען כי מספר ימים לאחר מכן פנה הנאשם סיוון שוב ל"נטלי" בצ'אט, ולבקשתו שלחה לו "נטלי" את מספר הטלפון שלה ואת כתובת חשבון הסקייפ. "במהלך השיחה ביקש הנאשם מ"נטלי" שתשמור על יחסיהם בסוד ושלא תספר לאף אחד אודות הקשר שנרקם ביניהם. הנאשם הסביר לנטלי כיצד למחוק את ההתכתבויות ביניהם, וביקש שתמחק את שיחותיהם בכל פעם". יומיים לאחר מכן פנה שוב הנאשם  אל "נטלי" באמצעות הסקייפ: "הנאשם שאל את "נטלי" אם היא רוצה ללמוד על סקס וכתב שילמד אותה לאונן ולגמור". עוד נטען כי הנאשם הורה ל"נטלי" להתפשט ולגעת בעצמה.

נגד נאשם נוסף נטען בכתב האישום כי הפנה ל"נטלי" משפטים הקשורים במיניותה, והציע לה הצעות חוזרות ונשנות בעלות אופי מיני.

במקביל להגשת כתבי האישום ביקשה היום פרקליטות מחוז חיפה מבית המשפט המחוזי להורות על מעצרם של חמשת הנאשמים בפרשה, עד תום ההליכים המשפטיים נגדם.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות