עלייה במספר המצטרפים למכבי

עלייה של יותר מ-20 אחוזים במספר המצטרפים למכבי בהשוואה לשנה שעברה.
מידי שנה מפרסם הביטוח הלאומי דוח שמנתח את המעברים בין קופות החולים ומסכם את מספרי המצטרפים והעוזבים לכל קופה. הדו"ח לשנת 2017 פורסם בשבוע שעבר וממנו עולה כי 20,949 ישראלים בכל הארץ בחרו להצטרף למכבי שירותי בריאות בשנה האחרונה. מכבי היא הקופה היחידה שמסכמת את 2017 עם מספר מצטרפים גבוה יותר ממספר העוזבים וזאת בעיקר לאור מספר העוזבים הנמוך ביותר, מבין הקופות.

מהדו"ח עולה כי מכבי ממשיכה לצבוע את העיר האדומה בכחול ורושמת שנה שנייה ברציפות את מספר המצטרפים הגבוה מבין קופות החולים. מכבי בחיפה רשמה גידול משמעותי עם הצטרפות של 1271 חברים חדשים. מדובר ב-587 מצטרפים נטו (לאחר מספר העוזבים). המצטרפים החדשים לקופה מתווספים לכ-100,000 תושבי חיפה אשר חברים במכבי.

 


מרפאת מכבי בקסטרא. צילום: מכבי שירותי בריאות.

 

מגמת הצמיחה של מכבי בעיר מגיעה בעקבות פעילות ענפה של פריסת שירותים חדשים והרחבת מגוון שירותים לרווחת התושבים. רק השנה חנכה מכבי מרפאות בשכונת דניה ורמת הנשיא, מרפאת מומחים לבריאות הילד בקסטרא, בסמוך לשכונות החדשות בנאות פרס והוסיפה מומחים בתחומים שונים בפריסה רחבה בכל העיר. החיבור לקהילה בשנה האחרונה שכלל שיתופי פעולה רבים בעיר עם המתנסים, פעילויות קידום בריאות, ומרוץ חיפה, בנוסף למגוון השירותים שמציעה מכבי בעיר הוביל לכך שכמו בשנה שעברה, גם שנת 2017 היא ללא ספק השנה של מכבי בארץ ובחיפה בפרט.

ד"ר גלית קאופמן, ראש מחוז צפון של מכבי שירותי בריאות: "אני שמחה להמשיך ולהוביל את מהפכת מכבי בחיפה. הקמנו מרפאות חדשות והבאנו את מיטב הרופאים על מנת להעניק את שירותי הרפואה הטובים והמקצועיים ביותר. אין לי ספק שבשנת 2018 נעלה עוד מדרגה".

ד"ר קאופמן. שמחה להמשיך להוביל. צילום מכבי שירותי בריאות

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות