היא היתה רוצה להיות נערת רוק

תושבת הצפון ואם לילדים קטנים, החלה לשמוע מוזיקת רוק מחרישת אוזניים במהלך כל היום והלילה ולצאת מהבית במראה של נערת רוק.  את בעלה והילדים זה מלהיב פחות.
רוק כבד, איפור כבד וגס, ובגדי עור שחורים איתם היא יוצאת מהבית – זו סיבה לגירושין ?
בסוגייה הזו יידרשו להכריע בימים הקרובים דייני בית הדין הרבני בחיפה.

מסתבר שהעדפה של סגנון מוסיקלי עלולה להביא לגט, כך עולה מתביעת גירושין שהגיש תושב הצפון לבית הדין הרבני בחיפה. בתביעה אשר הוגשה על ידי עו"ד גיא אופיר טען הבעל שהוא מעדיף להאזין למוסיקת קלאסית, וכי אשתו החלה לשמוע בשנים האחרונות מוסיקת רוק כבד של להקות אמריקאיות וגם רוסיות ו"הפכה את חיי המשפחה לגיהנום".

 

מוסיקת רוק בקולי קולות ביום ובלילה. צילום יוטיוב.

בני הזוג נשואים כ-10 שנים, הורים לשני ילדים ומתגוררים ביישוב בצפון. "בני הזוג הכירו מיד עם עלייתם לארץ וגילו שיש להם תחביבים דומים וניהלו חיי משפחה למופת, אך בשנתיים האחרונות, האישה החלה לפתע להאזין למוסיקת רוק כבד, שאותה היא משמיעה בקולי קולות במשך כמעט כל שעות היום והלילה".

בתביעה שהוגשה לבית הדין הרבני בחיפה נטען עוד כי "לא רק שהאישה החלה לשמוע מוסיקת רוק כבד, היא גם סיגלה לעצמה סגנון חיים ולבוש של מעריצי להקות רוק. היא לובשת בגדי עור שחורים, מתאפרת בהתאם ולמעשה היא השתנתה לחלוטין. תהום נפערה בין בני הזוג".

לדברי עו"ד אופיר, "לנוכח התנהגותה של האישה שפוגעת הלכה למעשה באיכות חייו וחיי הילדים, שאף הם סובלים מהשינוי הפתאומי שחל בביתם, לא נותרה בידיו של כל אפשרות אחרת מלבד לתבוע גירושין, ואף לבקש להעביר לידיו את המשמורת על הילדים".

 

עו"ד גיא אופיר. צילום שרית נס

 

האישה טוענת מצידה כי העדפה מוסיקלית  ושינוי בסגנון לבוש אינן סיבות לתביעת גירושין וכי על בעלה לכבד את העדפותיה המוסיקליות ואת טעמה בתחום הלבוש.

לאחר שנדחו כל ניסיונות הגישור ביניהם, יצטרכו בימים הקרובים דייני בית הדין הרבני להכריע בנושא.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות