מיהו המועדון החדש שייפתח במרכז הכרמל?

סצנת המועדונים בחיפה מתרחבת: מועדון חדש בסגנון דיסקו ייפתח במרכז הכרמל. אז מה יחכה לכם שם?
sif & disco- תזכרו את השם. זה המועדון החדש שייפתח ב-22 לחודש, בשדרות מוריה 135 מרכז הכרמל. המקום אולי מוכר לכם בתור "הספריה" לשעבר.

המועדון החדש יעבוד בימים חמישי ושישי בעיקר: ליין סטודנטים בחמישי, ובשישי חיילים. עדן סגל, אחד מבעלי המקום החדש, סיפר לנו על "חווית בוטיק מטלטלת", שזה גם הסלוגן של המקום.

מטלטלת. תמונה: שגיא אפריאט

מטלטלת. תמונה: יואל בארון

 

"המקום יהיה מעוצב בסגנון רטרו, ועמדת הדיג'יי תהיה בתוך מכונית ישנה. כל המקום בנוי בסגנון דיסקו, עם תאורה מאוד מושקעת וגרפיטי של מרלין מונרו. המקום הוא איפה שהספריה לשעבר, במרכז הכרמל בחיפה. שברנו שם כמה קירות, שיטחנו את המקום וממש התחלנו מאפס. יהיו לנו ליינים מסויימים בימי חמישי ושישי. בימי שבת נעשה מדי פעם הפקות טברנה יוונית. בפורים מתוכננת הפקת טכנו גדולה מאוד עם נדב דגון ועוד 4 דיג'יים בשבת בצהריים".

בר מעוצב ואלכוהול איכותי. הדמיה: עדן סגל

בר מעוצב ואלכוהול איכותי. הדמיה: שגיא אפריאט

 

"הבר יהיה מאוד מעוצב, עם אלכוהול איכותי. המחירים לא יהיו מחירי קיבוץ, אבל גם לא בשמיים. יהיה גם קוקטייל דיסקו מיוחד, עם אלכוהול וקצפת".

חגיגה חיפאית. הדמיה: עדן סגל

חגיגה חיפאית. הדמיה: שגיא אפריאט

 

"הוויב של המקום יהיה מוזיקת רגאטון, ובואי נגיד 'חפלה' ישראלית כזאת. אנחנו לא מתביישים לנגן אייל גולן 'חולה על כדורגל' ונצ'י נצ'. אצלנו לא תהיה מוזיקה שעולה לטורים גבוהים. זו לא האווירה. האווירה היא הרבה יותר 'חפלאית' ושמחה בקטע טוב, בקטע חיפאי".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה