אישום ברצח: תושבת טירת כרמל דקרה את בן זוגה 65 פעם עם סכין מטבח

מכתב האישום עולה כי הנאשמת המתינה עד ששניהם יישארו לבד בביתם בטירת כרמל, ואז החלה לדקור את נחום ז"ל עשרות פעמים עם סכיני מטבח. סניגורה: "זו טרגדיה נוראית"
65 דקירות סכין עם 2 סכיני מטבח. הנאשמת ברצח והמנוח נחום ז"ל.

כתב אישום הוגש הבוקר (שני) נגד בת זוגו של דוד נחום ז"ל, הנאשמת כי דקרה את נחום בביתם לפני כשלושה שבועות, ב-65 דקירות סכין. בכתב האישום שהוגש לבית המשפט המחוזי בחיפה נטען כי הרצח בוצע באמצעות שני סכיני מטבח שנטלה הנאשמת. על זהותה של האשה קיים עדיין צו איסור פרסום. בפרקליטות מחוז חיפה טוענים עוד כי הרצח במהלכו דקרה הנאשמת את נחום עשרות פעמים בפלג גופו העליון, תוכנן על ידה שבוע ימים לפני האירוע.

הרצח אירע בדירה בה התגוררו בני הזוג שנים ארוכות בטירת כרמל, ב-14.12.2017. כאשר הגיעו למקום צוותים של מד"א מרחב כרמל כבר היה מוטל נחום ז"ל ללא רוח חיים, כשהוא מתבוסס בדמו. למשטרה דווח קודם לכן על צעקות הבוקעות מהדירה. בת זוגו של נחום נעצרה מיד לאחר האירוע, והיום כאמור הוגש נגדה כתב אישום חמור בגין רצח. בחקירתה טענה בין היתר כי היא חששה שהיא תאושפז אילו בן זוגה יישאר בדירתם המשותפת. מעצרה של הנאשמת, בת 53, הוארך מספר פעמים וצו איסור פרסום הוטל על

"טרגדיה נוראית שהרסה משפחה שלמה". עו"ד בוריס שרמן.

הפרשה. גם עתה קיים עדיין איסור פרסום על זהותה של הנאשמת ברצח.

לבני הזוג ילדים משותפים. מכתב האישום עולה כי הנאשמת המתינה עד שהשניים יוותרו לבד, ואז החלה לדקור את נחום בעודו יושב על כסא. הנאשמת היתה מאושפזת חלק מהזמן עד עתה.

סניגורה של הנאשמת, עו"ד בוריס שרמן, אמר היום: "מדובר בטרגדיה נוראית שהרסה משפחה שלמה הנאשמת סובלת ממצב נפשי קשה ביותר, היא היתה מאושפזת מספר שבועות בבית חולים פסיכיאטרי, ובכוונתנו למצות את הבדיקות כדי להראות שמצבה השפיע על מעשיה וגרם לה לבצע את המעשה הנורא. חשוב לציין כי זהותה של הנאשמת עדיין אסורה לפרסום".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות