שלומי קורידו מצמד ה"אחים הפדופילים" מחיפה, שוב נעצר

קורידו (39) הבכור מבין צמד האחים החיפאים, אשר הורשעו בשורת עבירות מין חמורות בילדים, נעצר שוב בסוף השבוע
 

שלומי קורידו, הבכור בצמד האחים הפדופילים החיפאים, אשר הורשעו בעבירות מין בילדים ונעצרו מספר רב של פעמים, נעצר פעם נוספת בסוף השבוע האחרון.

בפעם האחרונה נעצר קורידו (39), הבכור מבין צמד הפדופילים הסדרתיים, לאחר שהמפקח עליו בשירות בתי הסוהר, דיווח בחודש אוקטובר 2017 למשטרה, כי קורידו הפר את התנאים המגבילים, ואף יצא לעבוד ללא פיקוח. על קורידו נאסר במסגרת התנאים המגבילים לקיים כל קשר עם ילדים במסגרת היותו עבריין מין תחת פיקוח, לא להיות בקרבת ילדים ובסביבתם, ולא לתקשר עם ילדים וקטינים בשום דרך לרבות באמצעות רשת האינטרנט.

 

הפדופיל החיפאי שוב נעצר. צילום: אילוסטרציה

ביום חמישי האחרון נעצר קורידו, תושב שכונת הדר בחיפה, על ידי המשטרה ואנשי יחידת צור, האחראים על מפוקחי מין בשירות בתי הסוהר. על פי החשד יצר קורידו קשר עם ילד, לאחר שפתח פרופיל עם שם בדוי ברשת החברתית. בתום חקירתו הוארך מעצרו בשלושה ימים, עד אתמול (ראשון). בית המשפט הורה לשלוח אותו לבדיקה פסיכיאטרית בבית החולים טירת כרמל.

כזכור, צמד האחים הפדופילים החיפאים, הורשעו בשורת עבירות מין חמורות בילדים, בהם מעשי סדום. בשנת 2009 התחייבו האחים לבצע טיפול באמצעות זריקה לדיכוי היצר המיני אולם הם לא עמדו בהמשך הטיפולים ובחרו להפסיקם. האח הצעיר אורן (38) נמצא במסגרת סגורה מרצונו החופשי, לאחר שסיפר כי המדינה אינה מוצאת כל פתרון ושיקום מתאים עבורו, ואין לו חלופה אחרת בכדי לדאוג לכך שלא ישוב לבצע את העבירות. הוא שוהה במסגרת מרצונו אולם הוא נמצא תחת פיקוח, וזאת במסגרת פיקוח הרשויות על עברייני מין.

 

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות