כוס "המעבר" של "טומי טיפי"

'הנסיך הקטן', בית איכותי למותגים מובילים גאה להציג: כוס "המעבר" של "טומי טיפי" מותג העל האנגלי 'tommee tippee' גאה להביא "כוס מעבר" שתעביר את התינוק מבקבוק לכוס

חברת "הנסיך הקטן", המתמחה בייבוא מוצרי תינוקות איכותיים, אשר מפיצה מוצרים וערכות לאם ולתינוק של המותג האנגלי המוביל והוותיק "טומי טיפי". אשר פיתוחם של מוצרי  טומי טיפי הינו ייחודי ומוגן בפטנטים בינלאומיים. ובכך ומאפשר קפיצת מדרגה משמעותית בדרך להדמיית ההזנה הטבעית של האם.

צילום: יח"צ

כוס ה"טומי טיפי" החדשנית מייצרת חווית הזנה מושלמת, אשר עוצבה באופן מדויק לפי התינוק. נוחה להזנה, מאפשר זרימה רציפה ומתמשכת ובסופו של דבר נועדה לעזור לילד לעבור משתייה בבקבוק לכוס בצורה הטבעית ביותר ובכך לגמול את התינוק מהבקבוק.

כוסות  "טומי טיפי" מגיעות בגודל של 150 מ"ל ויחד עם שתי פטמות: פטמת הזנה מספר 2 על מנת להרגיל את הילד לכוס החדשה ופטמה שמדמה את פטמת הכוסות, ובכך בעצם נותנת מענה מקיף לאם ולתינוק.

כלל הסדרה אינה מכילה ביספינול A  ומוגנת בפטנטים בינלאומיים

כוסות הטומי טיפי מגיעות בשני צבעים: כחול וורוד.

כל מוצרי טומי טיפי מאושרים ומומלצים על ידי מכוני התקנים האירופאים, הבריטי והישראלי.

מחיר מומלץ לצרכן:

בקבוק 150 מ"ל -59.90 ₪

ניתן להשיג ברשתות למוצרי והתינוקות ובחנויות המובחרות

*המחיר הסופי נקבע על ידי הקמעונאי

לבירור נקודות מכירה: "הנסיך הקטן" – 08-9426633. www.littleprince.co.il

אודות 'הנסיך הקטן'

חברת "הנסיך הקטן", נוסדב בשנת 1994 ומתמחה ביבוא מוצרי תינוקות, פעוטות וילדים, ממגוון מותגי הילדים המצליחים בעולם, ביניהם המותג האנגלי המוביל "tommee tippee", סמי הכבאי, מטוסי על, קונקס ועוד.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות