האשה הצטלמה עם המאהב, אבל איך חשפה אותה חברתה הטובה?

האינסטגרם יכול להיות כלי נחמד אבל לפעמים גם הרסני. במיוחד אם יש לכן "חברות טובות" כמו זו שהיתה לרופאה מהצפון. עכשיו יצטרכו הדיינים בחיפה להחליט, האם עדות מהאינסטגרם היא הוכחה מספקת לבגידה?
הדיינים בבית הדין הרבני בחיפה יצטרכו לקבוע השבוע האם עליהם להסתמך על צילומים ועדויות מהאינסטגרם במאבק גירושין?
מדובר בהחלטה עקרונית מאחר ועדיין לא נאלצו בתי הדין הרבניים לעסוק בסוגיה: אז האם עדות מהאינסטגרם היא הוכחה מספקת לבגידה?
מה אתם חושבים?

זוג רופאים מהצפון ניהל מאבק גירושין אולם בהמשך החליטו השניים להמשיך לחיות ביחד. "רצינו לשמור על פרופיל נמוך. אני בבית החולים ואשתי במרפאה בה היא עובדת ומנהלת בצפון", סיפר הבעל בתצהיר שצירף לתביעת הגירושין שלו. "לכן לא נפרדנו, אבל סוכם כי אנחנו לא נותנים למחלוקת שום פומבי, ומה שעשתה אשתי היה בגדר חציית גבולות" טען הרופא הבכיר בתצהיר.

"מה שעשתה אשתי היה בגדר חציית גבולות". צילום: אילוסטרציה

עו"ד גדלי סולן, פרקליטו של הבעל, חשף בבית הדין הרבני בחיפה את מעלליה של רעייתו הרופאה. לדבריו, היא יצאה לבלות באחד הפאבים וצילמה את עצמה עם בן הזוג החדש שלה. שבוע לאחר מכן היא בילתה בצימר עם אותו בן זוג, וצילמה את עצמה בג'קוזי בחברתו.

כידוע, האינסטגרם מוחק את הצילומים בתוך 24 שעות, אבל האישה לא שיערה שחברתה הטובה היא שתחשוף אותה. "איך היה  בצימר?" שאלה החברה את הבעל שנשמע מופתע, אך מיד התעשת וענה לה "היה מצוין". הוא עשה זאת, כדי לגונן על עצמו בהתאם לסיכום עם אשתו שהשניים שומרים על פרופיל נמוך.

האישה לא שיערה שחברתה הטובה היא שתחשוף אותה. צילום: אילוסטרציה

כאשר שב לביתו באותו יום שאל הבעל  את אשתו "היית בצימר בשבוע שעבר ?!!". האשה הכחישה. אבל אז שלף הבעל את התמונה ששמרה החברה הטובה מהאינסטגרם, והציג בפני רעייתו את ההוכחה…

"אומנם זו העדות היחידה שממנה עולה כי האישה קיימה קשר אסור עם גבר זר, אבל היא משמעותית", טען עו"ד סולן בדיון ודרש מבית הדין הרבני לפטור את הבעל מתשלום כתובה, מאחר והאישה נחשפה כ"מי שזנתה תחתיו".

"האשה זנתה תחתיו". עו"ד סולן. צילום: עצמי

אב בית הדין הודיע בשבוע שעבר תום הדיון: "אחרי שנלמד מה זה אינסטגרם נוכל לקבל החלטה. זה ייקח כשבוע ימים".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות