התחדשות עירונית

חברת עמרם את נידם התחדשות עירונית – re:new פותחת את שיווק הדירות בפרויקט תמ"א 38/1 ו – 38/3 ברחוב: דרך שרה 220 בזיכרון יעקב. מחירי הדירות החדשות החל מ – 1,460 מיליון שקל.

הבניין לפני בדרך שרה 220 זיכרון יעקב – חב' עמרם את נידם התחדשות עירונית צילום יחצ

מחברת עמרם את נידם התחדשות עירונית מוסרים כי מדובר בבניין ישן הנמצא ברחוב דרך שרה 220 בזיכרון יעקב. הבניין בן 3 קומות מעל קומת עמודים מתחילת שנות ה – 60 , אשר בו 2 כניסות ו – 12 דירות קיימות. בכל קומה 4 דירות, כאשר שטח ממוצע לדירות הקיימות עומד על כ – 60 מ"ר. בבניין אין מעלית ואין חניות לדיירים הקיימים.

מהחברה מוסרים כי יבנו עוד 2.5 קומות על הגג הקיים ו – 5 דירות גן בקומת העמודים של הבניין – סך הכל יתווספו עוד כ – 15 דירות חדשות לבניין הקיים. אדריכל הפרויקט: לוי – לוסטיג אדריכלים.

עדי גייר סמנכ"ל השיווק בחברה מציין, כי תמהיל הדירות החדשות מגוון: דירות גן עם גינה בשטח

של כ – 71 מ"ר, דירות 5 חדרים בשטח של כ – 93 מ"ר עם מרפסת שמש בשטח של כ – 12 מ"ר, דירות 4 חדרים בשטח של כ – 90 מ"ר עם מרפסות שמש בשטח כולל של כ – 12 מ"ר ופנטהאוזים.

עוד מוסיף עדי, כי מחירי הדירות יהיו החל מ – 1,510 מיליון שקל לדירות גן ועד למחיר של

הבניין אחרי בדרך שרה 220 זיכרון יעקב–חב' עמרם את נידם התחדשות עירונית צילום יחצ

כ – 1,890 מיליון שקל לפנטהאוז.

גייר מוסיף, כי פרויקט זה מצטרף לרצף הפרויקטים אותם החברה מבצעת ברחוב דרך שרה וכי בימים אלה החברה סיימה בהצלחה מרובה לשווק את כל 14 הדירות החדשות בפרויקט בדרך שרה 222

הנמצא בשלב גמר השלד, היתר הבניה ניתן לפני כ – 8 חודשים, והבנייה החלה לפני כחצי שנה ותימשך כ – 20 חודשים ולהערכתו הבנייה תימשך עד ספטמבר 2018.

אלון עמרם מבעלי החברה אומר, כי בעלי הדירות הקיימות ייהנו מחיזוק המבנה הכולל: ממ"ד, מרפסות שמש, החלפת כל התשתיות המשותפות, כל חזיתות המבנה יחופו באבן וכן שיפוץ לובי הכניסה לבניין, תוך השמת דגש על תוספת מעלית חדשה ומרווחת על פי תקן נגישות. כל השטח יפותח כולל גינון ועיצוב מודרני.

אלי נידם מבעלי החברה גם כן, מציין כי במבנה הקיים אין חנייה, אך יחד עם זאת ישנה חנייה ציבורית הצמודה לבניין המדובר. לאחר התמ"א יהיו חניות רק לדירות החדשות.

בעלי הדירות מספרים כי, הם התארגנו באמצעות יורם אסידון מנהל פרויקטים מחברת א.ת.ו.ס ויחדיו בחרו בחברת עמרם את נידם התחדשות עירונית – re:new לייזום וביצוע הפרויקט. הם מציינים כי, באופן זה הם שומרים על זכויותיהם לאורך כל הדרך. עוד הם אומרים, כי למרות היתרונות של מסלול הריסה ובנייה מחדש, ביישוב לא היה מתקבל אישור לכך וזאת בשל הרצון לשמור על צביון הגבלת גובה הבנייה.

הבניין קיבל היתר בנייה, ומהחברה מוסרים כי, הבנייה תימשך כ – 20 חודשים.

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בעסקים