>"> >" /> ניוז חיפה והקריות » אז הגענו לסקר את השקת צ'יזקייק פקטורי בקריון

אז הגענו לסקר את השקת צ'יזקייק פקטורי בקריון

המראות והטעמים לא נחסכו מאיתנו, וכל רגע היה תענוג צרוף. בואו להתרשם איתנו בסרטון מיוחד מהשקת הסניף הצפוני הראשון של צ'יזקייק פקטורי בקריון, ולצפות בראיון מיוחד עם מנכ"ל הרשת על תכנונים לסניפים נוספים >>
'צ'יזקייק פקטורי' וכל מילה נוספת מיותרת. הגענו אמש להשקה של מותג העוגות האמריקאי המצליח בעולם ונהננו מכל רגע. מעבר לזלילת העוגות וההתרשמות מהמראה המדהים, שוחחנו עם מיכל מאי מנהלת השיווק של הקריון וגם עם דוד דן, מנכ"ל הרשת בארץ על הפתיחה החגיגית ומה עמד מאחוריה. מוזמנים לצפות!

 

מיכל מאי מנהלת השיווק של הקריון, ספרי לי על הרעיון להביא את המותג הזה לכאן.
"הקריון שומר על המובילות שלו, ודואג להביא את המותגים הכי חזקים וגדולים בעולם. 'צ'יזקייק פקטורי' הוא מותג אמריקאי מאוד חזק, ומן הסתם שהוא יהיה בלעדי פה בקריון. אנחנו כל הזמן דואגים להביא מותגים חדשים ובינלאומיים, ובקרוב ייפתח פה סניף של רשת LC WAIKIKI שהיא מאוד חזקה בעולם, וייפתחו פה עוד הפתעות במהלך פברואר ומרץ שלא נוכל לספר. תגיעו לגלות!"

עוגת הגבינה שהתחילה את כל הסיפור. צילום: עצמי

עוגת הגבינה שהתחילה את כל הסיפור. צילום: עצמי

דוד דן מנכ"ל רשת צ'יזקייק פקטורי, ספר לי על החזון של הבאת המותג לארץ.
"החזון היה להביא את עוגות הגבינה המפורסמות בכל העולם לישראל. לפני כשנה וחצי התחלנו בתהליך ארוך להביא את העוגות לכאן, ולפני 4 חודשים פתחנו את הסניף הראשון בקניון שרונים בהוד השרון. הפתיחה הייתה מטורפת, הרבה מאוד אנשים הגיעו לפתיחה, קרוב ל-5,000 איש. לא ממש ידענו להכיל את כמויות האנשים, ובשבועיים הראשונים של הפתיחה מכרנו 50,000 עוגות (!). נאלצנו להטיס עוגות מארצות הברית לארץ, ולדחות את פתיחת הסניף בקניון TLV בחודש".

סוף סוף הן אצלנו בצפון. צילום: עצמי

סוף סוף הן אצלנו בצפון. צילום: עצמי

תסביר לנו את הטירוף סביב הדבר הזה.
" קודם כל הטעם. דבר שני אנשים מכירים את העוגות האלה, כמיליון ישראלים מבקרים מדי שנה במסעדות של 'צ'יזקייק פקטורי' בארצות הברית, ומכירים את העוגות מאוד טוב, אפילו טוב יותר מהרבה מוכרים שנמצאים אצלנו בחנויות. הבאנו לארץ כ-14 סוגים של עוגות, אבל ל'צ'יזקייק פקטורי' יש כ-90 סוגים של עוגות. כל ההד התקשורתי, הרעש וההיכרות עם ארה"ב, גרמו לכך שאנשים יגיעו".

טירוף. צילום: עצמי

טירוף. צילום: עצמי

יש תכנונים לסניפים נוספים בצפון?
"כמובן שיש תכנונים לעוד סניפים. קודם כל אנחנו שמחים לפתוח את הסניף הראשון בצפון שזה בקריון. תמיד רצינו לפתוח כאן, ואפילו הקדמנו את הפתיחה פה בקריון לפני דיזינגוף סנטר. אנחנו מדברים על סניפים בחיפה. זה תמיד יהיה בתוך קניונים, זו האסטרטגיה שלנו".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה