"קולולם" עושים אהבה בחיפה, באים?

כל כך חיכיתם אז הנה זה בא : "קולולם" שכבשה את הארץ מגיעה בחג האהבה לחיפה. המטרה: לשיר ביחד, כשכולם שווים. לחיפאים בחרו במיוחד את 'one day' של מתיסיהו, שיר באנגלית שלא מזוהה עם החברה היהודית או הערבית. באים ?
"קולולם" פרצה בסערה אל התודעה הציבורית, באמצעות מיזם השירה החברתית שכובש את הארץ. ב-14.2 יום האהבה, הם יגיעו לראשונה לחיפה כדי לקיים את האירוע הגדול ביותר עד כה: 3,000 איש בהאנגר בתולי בנמל חיפה.

"בית הגפן" יחד עם עיריית חיפה חברו ל"קולולם" בקיץ האחרון והחלו לבשל את האירוע יחד. המטרה היתה להתחבר למיזם המופלא ולהביא אותו אל הקהל החיפאי המעורב, ולשיר ביחד לא רק בשלושה קולות, אלא גם בשלוש שפות – עברית, ערבית ואנגלית.

במיוחד לקהל החיפאי המעורב. תמונה: יחסי ציבור

במיוחד לקהל החיפאי המעורב. תמונה: יחסי ציבור

הפאנצ' ליין ב"קולולם" היא לשיר ביחד, כשכולם שווים, לכן נבחר השיר one day של האמן הבינלאומי מתיסיהו – שיר באנגלית, שלא מזוהה עם החברה היהודית או הערבית, במטרה לתת שני הפזמונים בשיר תורגמו לעברית ולערבית. כך יוכל כל משתתף באירוע לשיר בשפת האם שלו ובנוסף לשיר ולחוות גם שפה אחרת.

"חיפה שמלכדת עמים תרבויות עדות ומגזרים. אין מקום הולם וראוי יותר שיאחד בין השורות את כל בני האדם ויראה לתושבי מדינת ישראל ולעולם כולו את הפסיפס האנושי הייחודי בעיר", אמר בסיפוק ראש עיריית חיפה יונה יהב.

אז מה איתכם? באים ?

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com
עוד בחברה