המפכ"ל חנך את "מרחב אשר" שיחלוש גם על זבולון, חיפה וטירת כרמל (וידאו)

מפכ"ל המשטרה חנך אתמול בקריית חיים את מרחב אשר, שיחלוש גם על תחנות המשטרה חיפה, זבולון וטירת כרמל. מפקד מרחב אשר הוא תת ניצב בני אבליה. צפו:
משטרת ישראל חנכה שני מרחבים חדשים במחוז חוף: "מרחב אשר" ו"מרחב מנשה".

בטקס חניכת המרחבים החדשים השתתפו אתמול מפכ"ל המשטרה, רוני אלשיך, ומפקד מחוז חוף, ניצב פרץ עמר, יחד עם שני מפקדי המרחבים החדשים, מפקד מרחב אשר, תנ"צ בני אבליה ומפקד מרחב מנשה, נצ"מ שמעון בן סבו.

לטקס הגיעה גם שדרת הפיקוד של המחוז, ראשי רשויות מקומיות ואורחים נוספים. בנוסף נחנך אתמול סמוך למשטרת זבולון בקריית חיים, המשל"ט (מרכז שליטה) המחוזי הזוכה לכל פלאי הטכנולוגיה החדישים ביותר, שיעמדו לרשות השוטרים.

תנ"צ בני אבליה. מונה למפקד מרחב אשר. צילום: דוברות המשטרה.

במשטרה סמוכים ובטוחים כי המבנה החדש יאפשר מיקוד אכיפה וקשב רב לאזרח, כאשר מרחב "אשר" יחלוש על גזרת המחוז לאורך קו החוף, מראש הנקרה ועד חיפה עם חמש תחנות משטרה: נהריה, עכו, זבולון, חיפה וטירת כרמל.  מרחב "מנשה" יחלוש על הגזרה המזרחית של מחוז חוף, עם התחנות: זכרון יעקב, חדרה, עירון, באקה ואום אל פאחם.

ממ"ז חוף, ניצב פרץ עמר: "בפני המרחבים החדשים ניצבים אתגרים חשובים, הן בשירות לציבור, באכיפת תופעות פשיעה, ובהתמודדות עם אתגרים ביטחוניים, ואנו נכונים וערוכים להם ביתר שאת".

המפכ"ל רוני אלשיך חונך את המשלט בתחנת זבולון. צילום: דוברות המשטרה

מפכ״ל המשטרה, רוני אלשיך אמר: ״אני גאה ונרגש. עבור משטרת ישראל פתיחת מרחב חדש הוא יום חג. חג לשוטרים ולאזרחים עם בשורה של העצמת רמת השירות לציבור. למרחב יש חשיבות רבה בכל תפקודי המשטרה, ולמרחבים במחוז חוף יש אתגר עצום לקיום שיתוף פעולה יוצא דופן בין הקהילה והמשטרה, והזדמנות למגע חיובי של האזרח הנורמטיבי עם המשטרה, לצד המאבק הנחוש והבלתי מתפשר בפשיעה".

צפו בחניכת המרחבים החדשים ומרכז השליטה בתחנת זבולון:


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות