הותר לפרסום: פוענח תיק פשע חמור של מרדף וירי בכביש ליד מרכז נעמן

בלשי היחידה המרכזית עצרו שני תושבי הצפון החשודים בביצוע עבירות פשע חמורות, מרדף מסוכן בכביש עכו חיפה, וירי באמצע הרחוב
כעת כבר מותר לפרסם: במסגרת חקירה מאומצת עצרה היחידה המרכזית במחוז חוף (ימ"ר) את שמוליק הרוש ויריב ממן, תושבי הצפון, בחשד לעבירות פשע חמורות הכוללות מרדף מסוכן בכביש ראשי וירי באמצע הרחוב. היום צפויה פרקליטות מחוז חיפה נגד השניים כתבי אישום חמורים בפרשה.

כזכור, לפני כחודש דיווח "ניוז חיפה קריות" על אדם אשר נורה במרכז נעמן. אלא שאז הוצא צו איסור פרסום בפרשה ורק כעת ניתן לפרסם כי מדובר בפענוח תיק פשע חמור, ובחקירה סמויה שבאה היום אל סיומה:
מהחקירה עולה כי ביום 31.12.2017, ולאחר ששני העצורים זיהו זה את זה תוך כדי תנועה בכביש 4, מרגבה דרומה לכיוון הקריות, פתחו השניים במרדף פרוע שכלל ניגוח בין שני כלי הרכב, תוך סיכון ממשי לנהגים ולהולכי הרגל. המרדף בו השתוללו השניים על הכביש, הסתיים רק לאחר כברת דרך, בירי אשר בוצע מצד ממן לכיוונו של הרוש, ובפציעתו של הרוש, סמוך לאזור תעשיה בצומת נעמן.

זירת הירי במרכז נעמן. על הכביש סימנה המשטרה מוצגים בתיק. צילום דוברות המשטרה

בלשי ימ"ר חוף ניהלו חקירה סמויה תחת צו אסור פרסום והצליחו לעצור את שמוליק הרוש שהסתתר באזור הדרום, ואת יריב ממן אשר הסגיר את עצמו, ומעצרם הוארך לצורכי חקירה.

עם סיום החקירה ומיצוי כל הראיות בתיק, צפויה עוד היום פרקליטות מחוז חיפה להגיש לבית המשפט המחוזי בעיר כתבי אישום חמור נגד השניים.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות