"הילד שלי מקבל קנאביס מיומו הראשון"

בשיחה אחד על אחד עם גדי וילצ'רסקי: סיפר לנו על האבהות הטרייה "הילד שלי מקבל קנאביס מיומו הראשון", על הסלוגן 'חיפה- לחיפאים קרייתים החוצה' ועל המאבק ללגליזציה של קנאביס

עידן מור, או בשם הבמה שלו גדי וילצ'רסקי לא עושה חשבון לאף אחד ולשום דבר. הוא איש של מחאות ושל פרובוקציות אבל זה לא הפריע לו להיות גם נחמד ונעים בשיחה שקיימתי איתו אחד על אחד.
עד שמגיעים לדבר על קרייתים, כן? 

ספר על הדמות של גדי. בכל זאת לא כולם מכירים. 
"גדי וילצ'רסקי הוא דמות שנולדה במחאה החברתית, כשהחלטתי להוציא החוצה את העניין החיפאי- קרייתי. באותה תקופה אנשים צעקו כמעט על כל דבר, אז אני החלטתי להוציא את הכאב האישי שלי, שהוא הנוכחות של תושבי הקריות בתוך חיפה: 'חיפה לחיפאים, קרייתים החוצה'".

איך אתה מתמודד עם האבהות הטריה?
"זה הקסם באבהות, שאין יותר מדי ברירה. לא שואלים אותך איך אתה מתנהל, זה פשוט קורה. עכשיו כשאני מדבר איתך הוא משחק מתחתיי עם המטען הנייד, בועט פה בדברים. בסוף מסתדרים".

"הכאב האישי שלי, שהוא הנוכחות של תושבי הקריות בתוך חיפה" תמונה: פייסבוק

"הכאב האישי שלי, שהוא הנוכחות של תושבי הקריות בתוך חיפה" תמונה: פייסבוק

 

וילצ'רסקי, למי שלא מעודכן, תומך נלהב בלגליזציה של סמים קלים, מריחואנה ושות': "אני חושב שאנשים מזהים אותי כיום ובצדק עם המאבק ללגליזציה של קנאביס".

אז אני יכולה לנחש שתתמוך בבן שלך אם יבחר לצרוך קנאביס?
"אין מה לתמוך פה, הילד צורך קנאביס מהרגע שהוא נולד, אפילו קצת לפני זה. מי שלא יודע, אם האמא מניקה והיא מעשנת קנאביס הילד מקבל חלב עם קנאביס. הילד שלי מקבל קנאביס מיומו הראשון".

"מי שלא יודע, אם האמא מניקה והיא מעשנת קנאביס הילד מקבל חלב עם קנאביס" צילום מתוך פייסבוק.

ביום חמישי אתה מגיע להופעה בביט. מה יחכה לצופים במופע?
"כשאני מופיע בחיפה אז המופע הוא טיפה יותר מקושט בקטעים חיפאיים. כרגיל אני מדבר על הלגליזציה, על האבהות, ועל החיים במדינה המשוגעת שלנו. במופע ביום שישי יתארחו דניאל חן, שהוא כוכב עולה בשמי הסטנד אפ, ואם אני הייתי הקהל הייתי מגיע רק כדי לראות אותו כי הוא מדהים. המופע הפותח הוא עמית חשאי".

רגע לפני סיום, אני מוכרחה לוודא איתך אם יש בכל זאת כניסה למופע שלך לתושבי הקריות או שהם לא מוזמנים?
"אם הם קונים כרטיס אז אין בעיה. אבל זה רק לזה. זאת אומרת הם קונים כרטיס ונכנסים ישר להופעה, לא ימינה לא שמאלה. לא עוצרים בדרך. נכנסים להופעה, יוצאים מההופעה וחוזרים דוך לקריות. שיתייחסו לזה כמו שבצבא המפקד משחרר אותך להפנייה או למשהו מאוד מאוד מסויים. בלי התפזרויות בדרך"

וילצ'רסקי במופע. צילום מתוך פייסבוק

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה