בריאות בסנדוויץ': כבר לא רק שוקולד וחביתה

סדנא חינמית חדשה, שתתקיים בקניון שער הצפון, מזמינה אתכם ללמוד ולגלות מהם האפשרויות הבריאות והמזינות שהילדים ישמחו לאכול הרבה לפני הפסקת עשר.

.

מחקרים רבים הוכיחו שארוחות הבוקר היא החשובה ביותר בייחוד לילדים, והיא זו שקובעת את רמת האנרגיה שתסופק לגוף. כהורים אנו נענים לרוב  לבקשות המוכרות  של הילדים  ומסתפקים לרוב בכריכים עם שוקולד, חביתה ואולי גבינה צהובה… מזונות שנחשבים לפחות מומלצים מבחינה תזונתית. סדנא חינמית חדשה מזמינה אתכם ללמוד ולגלות מהם האפשרויות הבריאות והמזינות שהילדים ישמחו לאכול הרבה לפני הפסקת עשר.

הסדנא המשותפת להורים וילדים, בהנחייתה של  הדיאטנית הקלינית עדי מילר ממכבי שירותי בריאות. תלמד אתכם איך לגרום לילדים  לטעום כריכים אחרים ותרחיב על האופציות הבריאות והמזינות, על הדרך  ליצור כריכים בריאים ומלאים בירקות, גבינות ובחומרי גלם מזינים אחרים. כאלו שהילדים כן ישמחו לאכול.

סדנת הכריך הבריא

במהלך הסדנה  יכינו הילדים וההורים כריכים בריאים  ויקבלו ללא עלות את כל חומרי הגלם הדרושים להכנתם (לחמים, גבינות, ירקות וכו'.)

ההרשמה לסדנה מתבצעת דרך הלינק המפורסם בעמוד הפייסבוק ובאתר האינטרנט של הקניון תחת אירועים ופעילויות:

https://goo.gl/6VbsDe

ביום שלישי ה-13/2- בשעה 17:00

כניסה חופשית

קניון שער הצפון, דרך חיפה 30, קרית אתא

http://shaar-hatsafon.co.il/

קניון "שער הצפון" בקריית אתא  הוקם על ידי  חברת שיכון ובינוי נדל"ן וקבוצת ברונפמן-פישר, והינו הקניון היחיד בישראל הכולל בתוכו סניף איקאה. שער הצפון מתחם איקאה, הוא הקניון החדש ביותר באזור  ונחשב למתקדם ביותר. הקניון משלב קונספט חדש של חנות ענק של איקאה לצד מיטב רשתות האופנה הבילוי והפנאי הפעילות בישראל. הקניון מציג תפיסה עדכנית של מתן שירות וחוויה עשירה ללקוחותיה תוך הנגשת מגוון רחב של פעילויות תרבות ופנאי ללא עלות לכל המשפחה, מתוך רצון לתת שירות וערך מוסף  לקהל הרחב.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות