חדשנות נוספת במקפיא

מעדנות, החברה המובילה בישראל בתחום המאפים הקפואים, מובילה מהלך נוסף של חדשנות במקפיא, ומשיקה את פיצה פוקצ'ה- פיצה בסגנון מרגריטה, עם 100% גבינה אמיתית, על בסיס בצק קריספי של פוקצ'ה מעדנות. פיצה- פוקצ'ה החדשה מהווה חידוש מהנה, המשדרג בקלות ובמהירות כל שולחן אירוח ביתי וארוחת ערב משפחתית. רק להוציא מהמקפיא, לחמם בתנור ולהגיש!

מעדנות משיקה פיצה על בסיס בצק פוקצ'ה השילוב המושלם בין הפיצה הפופולרית של מעדנות לבצק העבה והקריספי של הפוקצ'ה!

 רוני בהט, מנהלת אגף השיווק והפיתוח של חטיבת המזון בתנובה: "אחד האתגרים שעומדים בפנינו כמובילי שוק בתחום הפיצות, הוא להציע מוצרים הפונים גם לקהל צרכני בוגר יותר, בעל חיך אנין יותר. הצרכן הישראלי של היום חשוף יותר מתמיד למגוון ולמנעד רחב של טעמים. הוא מבקר במסעדות שף ברחבי העולם, צופה בתכניות בישול וקונדיטוריה, ופתוח להתנסויות בשילובים חדשים. לכן הציפייה לחוויה קולינרית נמצאת אצלו גם במוצרים יומיומיים לצריכה ביתית. עם פיצה פוקצ'ה החדשה, הצלחנו ליצור חווית טעם מדויקת, עם איזון מושלם בין שני ניגודים- הנימוחות של הגבינה, והקריספיות של הבצק."

הדמיה פיצה פוקצ'ה מרגריטה 

מעדנות היא החברה הראשונה בישראל שהציעה לצרכנים 100% גבינה אמיתית בכל מוצריה ויצרה סטנדרט חדש של איכות וטעם בקטגורית הפיצות. בהמשך, הציעה מעדנות לצרכן ערך מוסף של טעם ובריאות והשיקה מוצר ייחודי: פיצה משפחתית על בסיס קמח מלא. ב- 2015 השיקה מעדנות את סדרת הפיצות הדקות, שזכתה לאהדה רבה בקרב הצרכנים והובילה לגידול בכלל קטגוריית הפיצות. וב 2017 השיקה את סדרת הפיצות עם ירקות בבצק, כמענה מזין וחדשני למגמת הבריאות.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות