למי זימרה האשה הבוגדת ? 

הבעל הגיש תביעת גירושין לבית הדין הרבני בחיפה, שם טענה האישה כי בעלה חושד לחינם וכי היא מנהלת יחסי ידידות בלבד. אלא שהבעל וגם הבלש הפרטי ששכר לא היו פראיירים
תושבת הצפון, החלה בשנה האחרונה לצאת בערבים באופן קבוע, בכדי להשתתף בערבי זמר. היא אף הפכה לחברה בלהקת זמר איזורית. אלא שהתנהגותה של האשה העלתה את חשדו של הבעל, שהחליט לשכור בלש פרטי. הבלש חזר עם ממצאים שגרמו ללסת של הבעל לצנוח מרוב תדהמה. "האישה נהגה לשיר באופן פרטי… גם בצימרים בצפון, בחברתו של אחד מחברי חבורת הזמר", כך נטען בבית הדין בחיפה. אלא שהיא לא זימרה לאדם זר, אלא לחברו הטוב ביותר של הבעל, חבר ילדות.

הבעל הגיש תביעת גירושין לבית הדין הרבני בחיפה, באמצעות עו"ד גיא אופיר. בדיון טענה האישה כי מדובר ביחסי ידידות בלבד וממש לא ביחסים רומנטיים. אולם הבעל הציג בפני הדיינים ממצאים חד משמעיים שחייבו את האישה לקבל ממנו גט.

בגדה עם חבר הילדות. צילום: אילוסטרציה

 

בתביעה נטען כי "האישה הגדילה ועשתה ואף גרמה לבעלה צער רב, כשניהלה רומן עם אחד מחברי הילדות הקרובים ביותר של הבעל,  ואף נהגה להשמיץ בפניו את בעלה…".

לאחר שהאישה חזרה והכחישה בפני הרבנים את טענותיו של הבעל, הציג עו"ד אופיר את הממצאים שבידי הבעל והאישה שנותרה המומה החלה להתנצל וביקשה שלום בית. אך הדיינים, כאמור חייבו אותה בקבלת גט.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות