כללית מתרחבת בקריית אתא

שטח של 515 מ"ר נשכר על ידי הכללית לצורך הקמת מרפאה יועצת ומרכז בריאות הילד במבנה לב הקריה
כללית ממשיכה במגמת שיפור שירות בקריות, לאחר שהמרפאה הגדולה לב הקריה שבה יש גם רפואה ראשונית וגם רפואה יועצת, נעשתה צפופה, נוכח הביקוש הרב, הוחלט בכללית על הקמתה של  שלוחה נפרדת לרפואה יועצת, לשם תועתק המרפאה היועצת הפועלת כיום במבנה הקיים, בניהולו של ד"ר ישי דוד, עם כל המחלקות: עור, אף אוזן וגרון, נשים, ליווי הריון, בדיקות סקר ביוכימי, גנומטר, אורתופדיה, כירורגיה זעירה, דיאטנית ונפרולוגיה.

לשם כך, שכרה כללית מנכסי ירלנאר ושות' בע"מ שטח של 550 מ"ר בקומה השלישית במבנה בן 4 קומות שנמצא ברחוב חנקין 1. השכירות הינה לטווח של 10 שנים, עם אופציה להארכה לעוד עשור. בקרוב יוחל בעבודות להתאמת השטח לתנאים הנדרשים להפעלת מרפאה חדישה, כאשר סוכם כי עבודות הבינוי יושלמו בתוך 10 חודשים לכל היותר.

 


לב הקריה. צילום דוברות כללית

עם העברת המרפאה היועצת למשכנה החדש, יוקם בשטח שמתפנה במרפאת לב הקריה מרכז לבריאות הילד, כך שמחלקת הילדים המבוקשת במקום תיגדל ותתרחב, עם מגוון רופאי ילדים בעלי תת התמחויות והשירות יינתן בתנאים משופרים וידידותיים לילדים.

אלי כהן, מנהל מרחב חיפה וגליל מערבי בכללית, מציין כי המרפאה החדשה בקרית אתא היא ביטוי נוסף לדינמיות של כללית, אשר כבר עשרות שנים מפעילה מרפאות בכל השכונות והקריות ובו בזמן מקפידה להתאים שירות ולפתחו בהתאם לצרכים המשתנים. קרית אתא הינה קריה ההולכת וגדלה ובהתאם אנו מרחיבים בה שירות וכן גם משפצים את המרפאות הוותיקות שפועלות בה, עוזיאל ובן עמי – למבנים חדישים ומותאמים לסטנדרטים כיום.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות