סניידרס עם טוויסט!

ליימן שליסל, מרחיבה את משפחת מוצרי "סניידרס" (SNYDER'S) – מותג הבייגלה האמריקאי הגדול הצומח ביותר בישראל ומשיקה סדרה חדשה– סניידרס TWISTS. סדרה חדשה של חטיף מקלוני חיטה בשני טעמים:

 

סניידרס TWISTS צילום עמית שטראוס

סניידרס TWISTS – סדרה חדשה ובה שני סוגים של חטיף מקלוני חיטה:

סניידרס TWISTS בתוספת דבש – מכיל דבש אמיתי

סניידרס TWISTS עם זרעי צ'יה וקינואה – עשירים בסיבים תזונתיים ומזינים, ויטמינים ומינרליים

מכילים קמח כוסמין ללא צבעי מאכל וללא חומרים משמרים

חטיפי סניידרס TWISTS חטיפים טעימים  ומשביעים,  חוויה נפלאה של הנאה וכיף בחטיף שאי אפשר להפסיק לנשנש ממנו, מומלצים לנשנוש לצד מטבלים,.

מוצרי הבייגלה של סניידרס, בעלי טעמים עשירים ובמגוון ייחודי שקשה לעמוד בפניהם, מרקמם פריך במיוחד והם מתאימים כחטיף לנשנוש מפנק וכמובן לאירוח חברתי מהנה במיוחד. סניידרס הינו  מותג הבייגלה הצומח ביותר בקטגוריה בישראל.  כעת כאמור משיקה ליימן שליסל סדרה חדשה תחת המותג ומבססת עוד יותר את מעמדו כשחקן משמעותי בקטגוריה.

את סניידרס TWISTS, כמו גם את כל מוצרי סניידרס, ניתן להשיג בכל רשתות השיווק הגדולות, במרכולים ובחנויות הפרטיות. מחיר מומלץ של אריזת סניידרס TWISTS במשקל 340 גרם: 16.9 ₪. המוצר בעל כשרות חלבית, פת ישראל בהשגחת OU ובאישור הרבנות הראשית לישראל.

חברת ליימן שליסל הוקמה בשנת 1955 וכיום נחשבת מובילה ביבוא שיווק והפצה של ממתקים ומזון.  ליימן שליסל מציעה גם מגוון רחב של חבילות שי לאירועים ולחגים. בחברה מועסקים  כ-530 איש.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות