לא סתם מדברים

מועדון רוטרי חיפה מסיים בימים אלו הכשרת תלמידים בחמישה בתי ספר בחיפה וקריית ביאליק בתורת הנאום: הצדדים הרגשיים הנחוצים לנאום מוצלח, לצד הלוגיקה של הנאום. "התכנית שלקחנו על עצמנו במועדוננו נותנת להם כלים לפיתוח מנהיגות בקהילה"
מועדון רוטרי חיפה תורם לטיפוח היכולת הרטורית בקרב תלמידים במטרה לחזק כישורי הנהגה בקרב הנוער. בימים אלו מסיים המועדון הכשרת תלמידים בחמישה בתי ספר בחיפה וקריית ביאליק. המועדון תורם מנחים לבתי ספר נבחרים המדריכים תלמידים בקורס בן 20 שעות לימוד בתורת הנאום. בימים אלו, בסופו של תהליך הלמידה, מתחרים התלמידים במסגרת תחרות "הנואם הצעיר" של רוטרי ישראל!

כלים לפיתוח מנהיגות בקהילה. תמונה: יחסי ציבור

כלים לפיתוח מנהיגות בקהילה. רוטרי חיפה. צילום: יורם נאומן

תהליך הלמידה אשר מעניק מועדון רוטרי חיפה לבתי הספר, כולל קורס בחירה לתלמידים הנמשך שלושה חודשים. במסגרתו משתלמים התלמידים בתורת הנאום. בין השאר לומדים בו על הצדדים הרגשיים הנחוצים לנאום מוצלח, לצד הלוגיקה של הנאום: הצגת הטיעונים וסיכומם בדרך לוגית בהירה. חשיבותו של הקורס כמובן גם הקניית ידע להציג כל נושא לרבות פרזנטציות אקדמיות. התלמידים הבוחרים להתחייב לקורס מבינים היטב את חשיבותו ומעל הכל מבינים את התרומה המשמעותית של ארגון רוטרי ובכך זוכה הארגון שלנו להכרה רחבה.

טובה גילת ראש ועדת הנואם הצעיר מועדון רוטרי חיפה: "התכנית שלקחנו על עצמנו במועדוננו מציעה לתלמידים בשלוש שכבות גיל הכשרה באומנות הנאום כדי לתת להם כלים לפיתוח מנהיגות בקהילה. התלמידים מקבלים בעזרת המועדון הנחייה מקצועית על ידי מנחים נבחרים בעלי הישגים וניסיון רטורי החברים במועדון הדיבייט של האוניברסיטה. ראוי לציין את הועדה שעמלה על הנושא לצידי, ראש אפיק הנוער והצעירים של מועדון חיפה חנה צוריאל, שולה קנטר וכמובן את נשיא המועדון גידי ינאי שסייע בכל דרך אפשרית".משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם ילדכם או מישהו בסביבתכם חווה חרם?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך