סדנאות להורים במגזר

סדרת סדנאות חדשה של מנהלת ההורים במגזר הערבי הוצגה אמש בבית הגפן

בערב הוצג המודל הייחודי שפותח בחיפה במסגרתו גובשה תכנית ייחודית המותאמת לצרכי המגזר הערבי. צילום: ראובן כהן


כ-200 איש בהם הורים, מנהלי בתי ספר, גננות, ועדי הורים ואנשי חינוך השתתפו אמש [ב'] בערב חגיגי של מינהלת ההורים – שלוחת המגזר הערבי שהתקיימה בבית הגפן שבחיפה. בערב הוצגה פעילות מינהלת ההורים וסדרת סדנאות חדשה שיחלו בשבוע הבא בבית הגפן.
"מינהלת ההורים" הוקמה ביוזמת ראש העירייה וחברת מועצת העיר סיגל ציוני, במטרה לסייע להורים בהתמודדות עם אתגרי ההורות בעידן המודרני. לצורך כך מאגדת המנהלת תחת קורת גג אחת את כל השירותים והפעילויות המתקיימות למען ההורים בחיפה.
מדובר במודל ייחודי ובלעדי אשר ניתן כשירות חינם לתושבי חיפה. במסגרת המנהלת גובשה תכנית עבודה ייחודית המותאמת לכל שכונה ומגזר על פי צרכיה. בתוך כך הותאמה גם פעילות המנהלת לצרכי המגזר הערבי והיא כוללת ייעוץ, אימון, הדרכה והרצאות שנועדו לחזק את הנוכחות ההורית בחיי הילדים, לשפר את התקשורת בין הורים וילדיהם ולחזק את התא המשפחתי כתומך בהצלחה של הילדים.
בין הסדנאות המתקיימות במינהלת: סדנאות הכנה של ילדים לכיתות א', סדנאות הכנה למעבר לחטיבת הביניים, סדנת "סבתאות" העוסקת בפיתוח תקשורת טובה במשולש היחסים סבתאות – הורים – ילדים, תקשורת מקרבת הורים וילדים, יחסי אחים, המשפחה בעולם המסכים ועוד.
לפרטים נוספים והרשמה – www.horimhaifa.co.il .


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחיפה