כללית חנכה מרפאה ברמת הנשיא

שבועיים לאחר שחנכה הכללית מרפאה ברמת אלמוגי, נחנכה מרפאה חדשה גם בשכונת רמת הנשיא
שבועיים לאחר חנוכת המרפאה ברמת אלמוגי, חנכה הכללית את המרפאה החדשה בשכונת רמת הנשיא.

המרפאה החדשה והמרווחת, ממוקמת בקומה השניה במרכז המסחרי בשכונה תוכננה  בסגנון המשלב חדשנות וחמימות. המרפאה משתרעת על פני כ-300 מ"ר וכוללת 5 חדרי רופא וטיפול, כולל מחלקת ילדים נפרדת, שעוצבה בהתאמה לילדים עם משחקי קיר בחדר ההמתנה ואיורים משמחים בחדרי הטיפול.

 

פתיחת מרפאת רמת הנשיא. צילום: דוד חורש דוברות כללית

השירות כולל רופאי משפחה וילדים ובעתיד הקרוב תורחב גם לרפואת נשים, צוות אחיות אשר מבצעות מידי בוקר בימים א'-ה' בדיקות דם ואיסוף דגימות למעבדה, בית מרקחת ושירות משרדי.

החלק הטקסי נפתח ונוהל ע"י ד"ר רחל לוצאטי, מנהלת מינהלת חיפה בכללית. טקס החנוכה נערך במעמד מ"מ ראש העיר חדוה אלמוג, שציינה כי המרפאה מכבדת ומחבקת וכי היא תוספת חשובה למכלול השירותים הניתנים לשכונה ההולכת ומתפתחת.

אלי כהן, מנהל כללית במרחב חיפה וגליל מערבי, ציין שזו מרפאה על רמה תרתי משמע והיא מעניקה את מכלול השירות תחת קורת גג אחת, כך שהמטופלים אינם צריכים לפנות לכתובות שונות לביצוע בדיקות דם, ענייני מנהל וקבלת תרופות וכמובן קבלת שירות רפואי מיטבי. מרפאה זו, הדגיש הינה מרפאה שכונתית שמצטרפת לעשרות המרפאות של כללית שפרוסות בכל שכונה בעיר, בסמוך למקום מגורי המטופלים. על אף שלכללית מספר רב של מרפאות בחיפה, היא ממשיכה לפתח שירות ולפתוח מרפאות בשכונות המתפתחות בער ובהתאם לגדילה במספר המטופלים שלה.

 

בית המרקחת במרפאת רמת הנשיא. דוד חורש דוברות כללית

את האירוע ליווה בשירה אבי ויצמן בן זוגה של המנהלת האדמיניסטרטיבית במרפאה הילה גבאי. הוא הופיע בהתנדבות והצליח להלהיב את הקהל שהצטרף לשירה. אלי כהן, מנהל המרחב ניצל את המפגש כדי לברך את ד"ר רחל לוצאטי שעוברת לנהל את היחידות להמשך טיפול, את ד"ר רחל דהן שעוברת מניהול מינהלת קריות לניהול מינהלת חיפה וד"ר טלי לבינשטיין, עד כה מנהלת מרפאת בונן שמונתה לנהל את מינהלת קריות בכללית.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות