מנהלת סיעוד חדשה לכללית בחיפה

אהובה בן ישי מונתה כמנהלת תחום הסיעוד במינהלת חיפה של כללית
חילופים בתחום ניהול צוות האחיות של כללית במינהלת חיפה: אהובה בן ישי מחליפה את רונית וייזר, שעברה להנהלה הראשית של כללית בתל אביב.

בן ישי אהובה במיוחד על ילדי הקריות והוריהם, לאחר שבמשך למעלה מעשור שימשה כמנהלת הסיעוד במרכז לבריאות הילד של כללית בקריון וכמו כן ריכזה ברמה המחוזית את אירועי יום הולדת 6 הנערכים במחלקות הילדים, וכן את תחום חיסוני ה- RSV לפגים, היא נשואה ואם לשלושה, תושבת זכרון יעקב שגדלה בקריות.

 

אהובה בן ישי, מנהלת הסיעוד החדשה של מינהלת חיפה. צילום דוד חורש דוברות כללית

 

בן ישי מגיעה לתפקיד עם נסיון רב והשכלה רחבה: היא אחות מוסמכת, בעלת תואר ראשון במנהל מערכות בריאות – מכללת עמק יזרעאל ותואר שני בביה"ס לבריאות הציבור – קידום בריאות, אוניברסיטת חיפה. בנוסף, בוגרת קורסים על בסיסיים בטיפול נמרץ פגים וילדים, בריאות הציבור, הדרכה קלינית. היא קיבלה בשנת 2013 פרס רות רון הארצי על  הצטיינות בהדרכה קלינית.

חלק ניכר ממסלולה המקצועי היה קשור בטיפול בילדים: ארבע שנים הייתה אחות במחלקת הילדים בבית חולים כרמל ולאחר מכן עוד כ-16 שנים במחלקת טיפול נמרץ פגים בכרמל. בהמשך, שילבה בין עבודה בבית החולים לבין המרכז לבריאות הילד של כללית בקריות ובשנים האחרונות ניהלה את הסיעוד במרכז לבריאות הילד של כללית בקריות.

כמנהלת הסיעוד במינהלת חיפה היא מופקדת על צוות גדול של אחיות כללית בהיקף של למעלה מ-80 אחיות, הנותנות שירות ללמעלה מ-110 אלף מבוטחי כללית בעיר, ב-28 מרפאות האם של כללית בחיפה, 40 מרפאות עצמאיות, הרפואה היועצת, המרפאה לרפואה תעסוקתית ומרפאת הריאות. בכוונתה לשים דגש מיוחד על גיבוש עבודת הצוות של הסיעוד, טיפוח גאוות יחידה, ולפתח עוד יותר את תחום קידום בריאות ומניעת תחלואה בקרב 112 אלף מבוטחי כללית בעיר.

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות