עומרי ניטצקי – מתנדב למופת

 אות נוער מתנדב על שם אלעד ריבן ז"ל הוענק לתלמיד אורט קריית ביאליק עומרי ניטצקי

בתמונה: עומרי ניטצקי עם הוריו, מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך, ד"ר הראל סער, מנהל אגף החינוך, עמי ראובן, מנהל קריית החינוך אורט קריית ביאליק, רמי פורת וצוות החינוכי של בית הספר

תלמיד כיתת נחשון בבית הספר אורט קריית ביאליק על שם פיינשטיין , עומרי ניטצקי , קיבל אמש (יום שני) את פרס שר החינוך לנוער מתנדב על שם הנער אלעד ריבן ז"ל, אשר נספה באסון השריפה בכרמל.

הפרס המכובד הוענק לעומרי עבור פעולתו ההתנדבותית בהובלת צוותים בכיתת נחשון, סיוע לימודי לחברים על ספסל הלימודים, פעילות בפרויקט מדריכם צעירים בפיסיקה, השתתפות פעילה בטקסים בית ספרים והוראת מחשבים לניצולי שואה.

עומרי החל את פעולתו ההתנדבותית כבר במהלך לימודיו בחטיבת הביניים וממשיך בה עד היום עם יכולות נתינה אין סופיות.  בנוסף לפעולתו ההתנדבותית, לומד עומרי בפרויקט "מגשימים" המכשיר בני נוער לתחום הסייבר והמחשבים. גם בקורס זה משמש עומרי כ"אח בוגר" לתלמידי מחזורים הצעירים ממנו.

הפרס המכובד הוענק בטקס אשר נערך בחיפה במרכז ההדרכה על שם רחל מתוקי ז"ל במעמד מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך, ד"ר הראל סער, מנהל אגף חינוך בקריית ביאליק, עמי ראובן, מפקחים ומנהלי בתי הספר.

ראש העירייה, אלי דוקורסקי, בירך את עומרי ניטצקי על זכייתו בפרס המכובד:" אני שמח על בחירת ועדת הפרס בנער מוכשר כמו עומרי המעורב חברתית ופעיל בצורה בלתי רגילה. אני גאה בו על הישגיו הלימודיים ותרומתו לחברה ומודה לו על הכבוד שהביא לעיר קריית ביאליק, עלה והצלח".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק