טירת כרמל על מפת התיירות

טירת כרמל ממשיכה בתנופה. היום התקיים אירוע החשיפה לבית המלון החדש שייפתח בעיר, במעמד שר התיירות יריב לוין, וראש עיריית טירת הכרמל אריה טל: "מלון בריאות לאנשים בריאים"
מ.מ.ש מלונות מקבוצת שתית בבעלות שלום שטרית, קיימה היום (יום ה'), חשיפה למלון "קדם" במורדות יערות הכרמל, במעמד שר התיירות יריב לוין, וראש עיריית טירת כרמל אריה טל. במלון הנמצא בשלב גמר שלד יושקעו כ-65,000,000 מיליון ₪, והמלון צפוי להיות מוכן כבר בפברואר 2019.

מלון "קדם", הינו מלון נופש ובריאות חווייתי המשלב את הסביבה הקרובה כחלק מחוויית הנופש הכוללת ביחד עם מתקני ושרותי המלון. המלון יהווה אבן שואבת לתיירי בריאות וספורט, תוך דגש על נופש אקטיבי ולצידו נופש בריאות ורוגע. המלון ישלב חווית נופש חדשה של בריאות לאנשים בריאים, עם שבילי טיול להולכי רגל, שבילי אופניים ועוד, ומכוון לקהלים מגוונים, במחירים השווים לכל כיס.

מורדות יערות הכרמל. הדמיה: יחסי ציבור

מורדות יערות הכרמל. הדמיה: יחסי ציבור

לדברי שלום שטרית, בעלי ומנכ"ל החברה: "מלון "קדם" בא לתת מענה של חוויה אחרת מלון עם תוכן ייחודי, מלון בריאות לאנשים בריאים. המלון מעבר להיותו במורדות יערות הכרמל ויבנה כמלון נופש לכל דבר עם כל האופציות הנדרשות יהווה גם כמלון המציע לפרטיים וקבוצות העצמה אישית וחיזוק הגוף והנפש. המטרה שכל אדם יקדיש שבוע להעצמה אישית ממש כמו טיפול תקופתי, אנחנו מכוונים לייצר חוויה מלונאית אחרת".

שטרית, טל ולוין. תמונה: עיריית טירת כרמל

שטרית, טל ולוין. תמונה: עיריית טירת כרמל

לדברי יריב לוין, שר התיירות: "מדהים לראות את תנופת הפיתוח בעיר וכעת מלון ראשון למורדות יערות הכרמל, בטירת הכרמל. שלום שטרית הינו איש חזון, הוא עשה מהלך פורץ דרך שהוא סנונית ראשונה בטירת הכרמל, שעד כה לא היה בה תיירות. אני רוצה להצדיע לך ולהודות לך, שהכל התחיל מציונות וחזון, אבל אני בטוח שהמלון שלך בעל פוטנציאל יוצא דופן, ואתה תרוויח בעיר הזו".

אריה טל ראש העיר טירת כרמל מברך את משפחת שתית ואת שלום שטרית על היוזמה להקים את בית המלון בעירו, ומודה לידידי שר התיירות יריב לוין על התמיכה וההכרה בטירת כרמל כעיר תיירות: "החזון שלי בפיתוח העיר מתגשם בכל שלביו דוגמאת בית המלון בטירת כרמל. חזון לצד עשייה ומאמץ מביאה לתוצאה, וזה מתווסף להטמנת קווי המתח שאיפשרו את תנופת הבנייה בעיר. גם ההשקעה האדירה בחינוך מוכיחה שטירת כרמל הינה פנינה בכרמל ומהערים המובילות בארץ".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה